Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki kellene törölnöm egy régi...

Ki kellene törölnöm egy régi jelentős barátság emlékeit? Páromat zavarja, nekem viszont fontos emlék.

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy levelező kapcsolatom. Csak barátok voltunk, de nekem nagyon jelentős korszak volt az életemben, de egyben a legnehezebb is, mert nagyon sokat kellett küzdenem ezért a barátságért.

Ennek a kapcsolatnak már vége szakadt, jó volt, de nem vágyom vissza a múltba, ennek így kell lennie.

Rengeteget leveleztünk, amiket nem töröltem ki az e-mail fiókomból. A páromat ez most nagyon zavarja. Megkért hogy töröljem őket, max. párat hagyjak meg emlékbe, de én nem szeretném. Ezen kívül is olyan ember vagyok, aki szeret minden kis apró emléket elrakni, még ha rossz élményhez fűződnek is de személyesek, nehezen válok meg ilyesmitől.


2014. okt. 20. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Pozitiv emlékeket nem szabad kitörölni.
2014. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy kitöröld! Egyébként ne nézegesse a leveleidet!
2014. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nézegeti, csak tudja hogy van. Megtartottam mindet, ez zavarja.
2014. okt. 20. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak pozitívat, de még negatív emlékeket se szabad kitörölni. Fogadja el hogy van, és kész. Mit izgul? Ha egyszer nem vágysz vissza... Ki ne töröld! Ezek harminc év múlva nagyon jók lesznek :)
2014. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tartja normálisnak hogy minden megvan és ragaszkodom hozzá.

Nem akarom kitörölni, de hazudni sem fogok, hogy megtettem.

2014. okt. 22. 19:41
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 22. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy saját története amiben nem csak a jelen van hanem a múlt is. A jelenlegi párodnak sincs köze mindenhez. A múltad a tiéd. Lehet ez a dolog nem tetszik neki de ez a te életedhez tartozik fontos neked. És különben is barátok voltatok azzal az illetővel. Mégis mi oka féltékenynek lenni? Én is levelezem most valakivel egyébként aki az emberek 99%ékának egy nagyon megosztó személyiség. Nekem mégis fontos mert rengeteg értékes gondolatot cseréltünk emailen keresztül ami sokszor segített így nem törölném. Miért kellene? Ha megtudná ezt valaki más aki nekem fontos és nem tetszene neki kénytelen lenne elfogadni, ha pedig nem tartozik a világképébe akkor nincs dolgunk egymással. Nem jó a túlzott ragaszkodás régi dolgokhoz de az sem ha valaki kedvéért mindent kivágunk a kukába. Miért akarja a párod ezt mert csak? vagy kimondottan zavarja valami amiket írtatok azokban a levelekben?
2014. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő kifejezetten rossz embernek gondolja az általam elmondottak alapján.

Talán kicsit féltékeny is, mert látta rajtam hogy nagyon fontos volt ez nekem.

2014. nov. 1. 16:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátom a leveleket nem olvasta, én sem azóta.
2014. nov. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!