Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek Facebookon milyen...

Nektek Facebookon milyen adatok publikusak, es melyek nem?

Figyelt kérdés
Mi az, amit senki sem lathat vagy nem is adtatok meg, es melyek azok, amelyeket csak az ismerosok lathatnak? stb.
2014. okt. 21. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a lakhelyem publikos. Iskolát, munkahelyet nem adok meg. Az ismerőseim is csak a közös ismerőseinket látják, más nem.


Akivel találkozok és beszélek úgyis tudja mi a helyzet velem.


Valaki szóvá teszi, hogy nem lát rólam semmit, hát ez van. :D

2014. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a borítóképem publikus és az, hogy párkapcsolatban élek.

A várost, ahol élek, a fényképeimet, e-mail elérhetőségemet, munkahelyemet, iskolámat, születési dátumomat és az ismerőseimet csak az ismerőseim láthatják.

Pontos lakcímet, telefonszámot egyáltalán nem adtam meg, nem is tervezem. Aki számára ezeket elérhetővé tenném, azzal úgyis meg tudom beszélni privát módon.

2014. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Láthatják pl. a várost ahol élek és hogy melyik évben születtem(ami bár hamis), az iskolát ahova járok. De a születésnapomat nem láthatják, csak azért "rejtettem el", hogy megnézzem enélkül ki köszönt majd fel, és azt sem osztom meg facebookon hogy kapcsolatban vagyok vagy sem.
2014. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van egy nevem és egy képem, meg ismerősök, még annyi, hogy mikor lettünk kapcsolatban barátnőmmel (facen mikor)...de nem élek a facebookon mint sokan mások...havonta 2x ha felmegyek...
2014. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a születési dátumom van (azt is csak az ismerősök láthatják) és az iskolám adatai. Más semmi, az sem, hogy melyik városban élek.
2014. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mentek a zöld kezek.
2014. okt. 23. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!