Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiderült, hogy van egy báttyám...

Póra Fanni kérdése:

Kiderült, hogy van egy báttyám. Tudom a nevét és a születési dátumát. Probáltam megkeresni facebookon hasonlo helyeken de semmi. Hogyan lehetne felvenni vele a kapcsolatot ezek adatok alapján?

Figyelt kérdés
SEGITSETEK KÉRLEK!!!!
2013. júl. 14. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Amugy az bátyám és nem báttyám. Vöröskeresztnèl is lehet emvert kerestetni de érdemes a rokonoktol érdeklődni előbb. Hogy hogy csak most tudtad meg?
2013. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.Azt is tudom már, hogy Los Angelesben lakik. bonyolult,hogy miért csak most tudtam meg.. apuék sem tudnak róla semmit sem csak ennyit amennyit le is írtam
2013. júl. 14. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Yellow pages?
2013. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!