Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért beszél nekem ilyenekről?

Miért beszél nekem ilyenekről?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyszer négy hónapig együtt voltunk aztán véget vetettem a kapcsolatnak mert borzalmas volt. Utána vagy egy évig nem volt hajlandó velem beszélni, de most javult a kapcsolatunk barátok vagyunk. De ilyenekről beszél nekem, hogy nyáron strandon volt egykét "jó nő" és hogy hogyan stírölte őket haverjával. Mondtam neki, hogy ezt beszélje meg a haverjával erre folytatja. A kérdésem: miért?

17 évesek vagyunk



2014. okt. 21. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy még mindig érez irántad valamit és megpróbál féltékennyé tenni. Ez elég gyerekes de ha azt mondod hogy egy évig nem beszélt veled hát akkor gondolom ő maga is ilyen
2014. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért mondja hogy bebizonyítsa, mennyire túl tudott rajtad lépni, közben meg nagyon nem... elég gyerekes viselkedés. szerintem hanyagold a srácot. tuti be fog próbálkozni, és ha te nem akarod, akkor utálkozás lehet a vége.
2014. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!