Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez érzelmi megcsalás? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érzelmi megcsalás? Miért beszél velem ilyenekről? Mit csináljak, ha szeretem?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam olyan típus,akinek folyton van barátnője,mert a "menő szépfiú" kategóriába sorolható azért,mert divatos,biciklizik és a családja gazdag.Viszont mostanában sokat beszélgetünk chaten vagy sms-ben,van hogy hajnalig és olyankor mindent megbeszélünk,elmondjuk egymásnak a titkainkat.Most viszont kicsit furcsa a beszélgetésünk,elég félreérthető dolgokat ír.Az előbb pl. megkérdezte,hogy mit gondolok a barátok közötti szexről és írtam,hogy semmit,mert nincs barátom,akivel szexelhetnék(szinte csak barátnőim vannak,a fiúkkal nem vagyok olyan hú,de jóban) és még párkapcsolatom sem volt.Erre meg azt írta,hogy ugye tudom,hogy ő a barátom és hogy mázlista az a srác,akit szeretek.Ez olyan furcsa,nem értem,hogy miért ír ilyet.

Azt elmondtam neki,hogy szerelmes vagyok valakibe,de azt nem,hogy kibe,mert Ő az...

És néha olyan perverz dolgokat ír,hogy csak nézek.


Sosincs 1 hónapnál hosszabb kapcsolata(és ez még a "hosszú" kategória),de a barátnői nem tudom,mit szólnak hozzá,hogy mindent velem beszél meg és az egyik ex-barátnője azt találta ki,hogy én és a srác együtt vagyunk,csak titkoljuk,mert elolvasta az egyik beszélgetésünket és abból jött rá.De ez nem igaz...Az egyik exe szerint ez érzelmi megcsalás,ha meg az,akkor miért nem vagyunk együtt.


Annyira elmondanám neki,hogy mit érzek igazából,de félek,hogy elutasít és akkor már barátok sem lehetünk.

15L



2012. okt. 12. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy fontos vagy neki, szerintem próbálj meg közös programot szervezni, ahol csak ketten vagytok, ha ő is többet szeretne barátságnál amire már utalt is akkor tuti venné a lapot.
2012. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nee! Semmiképp se mondd el neki! Valószínűleg azért ír neked a szexről és a perverz dolgokról, mert csak arra kellesz neki... Ha szerelmes beléd, akkor majd ő elmondja neked. De hagyd egy kicsit hogy ő küzdjön érted, mert ha hamar beadod a derekadat, akkor úgy jársz mint a többi lány akik a srác exei... A pletykákat meg hagyd a fenébe.. Remélem megfogadod a tanácsom, mert én már voltam "csak egy lány a sok közül akiket ez a srác felcsípett" lány, és utána nehezen hevertem ki.. Úgyhogy sok sikert!:) 16/L
2012. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el hogy barátot akarsz belőle vagy többet. De úgy is kezdeményezni fog szerintem. Viszont csak szexbe ne menj bele szerintem.. neked se tenne jót lelkileg.
2012. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dugna.
2012. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az előbb pl. megkérdezte,hogy mit gondolok a barátok közötti szexről"


Ebből egyértelműen lejön, hogy csak meg akar dugni.

2012. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak meg akar dugni.


Ha van egy kis eszed, akkor hagyd a francba. Vagy egyezz bele és bánd meg öt év múlva.

2012. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajaj. Ne légy naiv =/

Mit gondolsz miért vannak csak ilyen rövid kapcsolatai? Mert csak szex kell neki tőlük. Téged is meg fog kapni és addig irkál amíg meg nem kap, azután ott fog hagyni téged is.

De ezt az előző válaszokból is láthatod.

De az sem baj ha elmondod neki h mit érzel. Akkor az lesz h elmondod h szereted, ő meghódít és ágyba visz téged 1-2szer, aztán .. nesze neked, otthagy. És a saját hibádból tanulsz. Ez van. Láss tovább a szemedtől. Olyan intha egy amerikai filmben élnél és direkt a szar megoldást keresnéd. Miért nem divat az érték manapság?

2012. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!