Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hogy az ember háta...

Miért van hogy az ember háta mögött tudják mondani a dolgokat, de véletlen sem a szemébe?

Figyelt kérdés

Pl most is konkrét helyzet,van/volt egy haverom,de mindig csak én kerestem amikor már nagyon unatkoztam,egyébként mindig úgy éreztem hogy össze akarna velem jönni.

Kb fél éve jöttem össze a barátommal(akit egyébként nem kedvel a haverom),és múltkor mikor együtt voltunk a barátommal,összefutottunk a haverral,aki mondta is hogy elvagyok tünve,mert már nem keresem,de ugyanúgy kereshetne ő is ha kiváncsi rám.

Erre ma mondja nekem a bátyám hogy egy közös ismerősünk és ez a haver is azt mondta hogy én ilyen flegmán köszönök.Nem igazán értem miért nem tudták ezt akkor nekem mondani?

Bár egyébként szerintem eddig is pont ugyanigy köszöntem mindenkinek,max több most a rossz napom,(suli,fáradtság stb...)szóval mikor köszönök néha talán nem vagyok olyan mosolygós és életvidám mint amúgy,de ennyi.



2014. okt. 21. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek nem akarják megbántani a másikat.. Ez amiatt van, mert sok ember sértésnek veszi, ha a szemükbe mondják a véleményüket.. Tehát a hátunk mögött duruzsolás anyja a surlódáskerülés, apja meg a tudatlanság..
2014. okt. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vállalja fel a konfliktust.
2014. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyávák és tuskók, semmi több.
2014. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!