Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy nemszeretem...

Mitől van az, hogy nemszeretem a testi kontaktust?

Figyelt kérdés

Ez nem egy újdonsült dolog,ahogy visszaemlékszek már kisgyerekkoromban sem szerettem mikor ismerősöknek,rokonoknak az arcára puszit kellett adnom, és ez a mai napig így van.

Sajnos a dolog nem áll meg itt, vannak barátaim és mikor találkozunk ugye mindig kezet kell rázni ez is eléggé rossz érzés.Nem érzem magam különösebben zárkózott embernek,vannak barátaim,szoktam bulizni járni,van munkám.


Voltak barátnőim is,de valahogy sose élveztem a babusgatásukat,hogy oda kell bújni hozzájuk cirógatni,még a velük való szexet sem élveztem különösebben.


És mielőtt valaki tenne olyan célzást,hogy homo vagyok most leírom,hogy hozzájuk sem vonzódok sőt még ha az lennék azt inkább eltudnám fogadni.


Hallottatok már hasonlóról,hogy valaki nem szerette a testi kontaktust?



2014. okt. 23. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, például én se szeretem. Ha bárki hozzám ér minden bajom van tőle. Meg hallottam még egy lányról régebben. Hogy mitől van, azt nem tudom, lehet bántottak kisgyerekkorodban, csak nem emlékszel már rá olyan régen volt. Engem három hónapos koromtól bántalmaztak, talán az az oka.
2014. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!