Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy megtalálh...

Van esély arra, hogy megtalálhatom a édesapám zászlóját? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég érdekes problémám van, nem tudom hova menjek, hol kezdjem el, van-e rá egyáltalán esélyem.

Édesapám 1989 februárjában szerelt le, Körmenden volt katona, nagy átéléssel, lelkesedéssel meséli mindig a történeteket, szeretem hallgatni, de a végén mindig elmondja, hogy csak a zászlót ne vették volna el. Ahogy jött haza a pályaudvarról egy magyar zászló, melyet társai telerajzoltak, mamám rojtot varrt rá stb, tehát nagyon nagy jelentősége volt számára, a hátán volt, mint egy köpeny. Amikor meglátták a vámosok elkobozták, mondanom se kell, hogy édesapámat ez nagyon megviselte, főleg, hogy ő eléggé ragaszkodik mindenféle tárgyhoz, amelyhez emlékek kötik. Azt találtam ki, hogy valamelyik szülinapjára oda akarom neki adni, nem feltétlen a következőre, addigra nem biztos, hogy meg lesz sőt lehet össze se jön. Akinek van tippje vagy valami más és tudna segíteni, nagyon hálás lennék. Előre is nagyon köszönöm szépen.



2014. okt. 24. 16:52
 1/1 tarnai ***** válasza:
hát a vámosokat kérdezd. vagy annak utódszervezetét, email, telefon mindenkinek.
2014. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!