Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mennyire...

Ilyen helyzetben mennyire gondolnátok rossz dolgokra? (ismeretlen ember)

Figyelt kérdés

Kb két hete rámirt facebook-on egy fickó, csak egy becenév szerűség volt kiirva nála, szóval csak következtetni tudok hogy mi lehet az eredeti keresztneve, de ennyi.

Rámirt az én becenevemen, oké, ez leolvasható face-ről, de ott már furcsállni kezdtem a helyztete hogy tuda hol lakok, és elvileg ismerem is őt. Viszont nagyon anonim akar maradni, nem értem miért : alapadatokat nem árul el magáról, még a nevét sem tudom jóformán, azt se tudom hogy hova valósi (mert sokat jár külföldre, kb ez amit tudok róla hogy igaz).

Viszont nagyon furcsa ez az anonimoskodás számomra : számon is rejtett módon akar felhivni (ráfogta egy nagy baromságra miért), és mind azt hajtogatja hogy találkozásnál elárul mindent.

Nekem ez fura...


Igen, átment a fejemen pár rossz gondolat is (nem szexuális jellegű), vagy csak én vagyok túl félős?


2014. okt. 24. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

lány vagy?

egyébként én a helyedben nem találkoznék vele.

2014. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyenkor találkozni,semmi esetre sem.Vagy ha mégis találkozol vele,akkor csak és kizárólag fényes nappal,forgalmas helyen,mondjuk belvárosi utcán,vagy kávézóban.Mindenesetre jól gondold meg!
2014. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

19 éves lány vagyok.

Feltételezem akkor nektek is bűzlik a dolog...

2014. okt. 24. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A helyedben tiltanám őt. Bárki lehet, akár egy rosszakaród is. Ne foglalkozz vele, és legközelebb ne válaszolj ilyennek!
2014. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fura, hagyd a francba. Ha ténylegesen ismerne, akkor elmondta volna, hogy honnan, meg azt, hogy ki is ő.
2014. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hidra12 ***** válasza:

Vanak ilyenek akik a neten találkoztam és azt lett a vége=meghalt valameik, zaklatás.

Banoltasd sztem mert rossz is lehet belőle:(

Vagy ved fel ismerősnek és a barátait kérdezd ki de sztem inkáb banoltasd

2014. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy, hogy ilyennel leállsz még beszélni. Tiltsd le a francba és kész. Bár én megmondanám, ha ennyire nagylegénynek képzeli magát, vállalja fel, hogy kicsoda. Ja hoyg nem meri? Beszari hülyegyerek az ilyen, csak írásban ijeszteget. TILTSD!
2014. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én alapból nem jelölök vissza ismeretleneket, vagy ha nem válaszol a honnan ismerjük egymást kérdésemre. Te hülye vagy ha ezekután még beszélgetsz vele
2014. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Be sem jelolt...csak ugy az egyeb mappaban vannak a beszelgeteseink.
2014. okt. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!