Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha gazdag...

Mit csinaljak, ha gazdag vagyok, de szetunom az eletem, mert nem kell dolgoznom, az ismeroseim meg dolgoznak, igy nem is ernek ra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. Attól még dolgozhatsz, hogy gazdag vagy. Nem hiszem el, hogy semmi hobbid sincs, vagy akármi, amivel komolyabban foglalkoznál.
2014. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számolgasd a pénzed(azt is meg kell tanulnod). Mert hát gondolom az unalmadban odáig nem jutottál, hogy pl. szétnézz a környezetedbe, és valakinek a kezed lenyújtsd. Esetleg néha mikor a TV-ben felhangzik az adakozzatok 200Ft sms-t egy évben 1-2x kinyomkodod és ezzel ki is fujt a nagy adakozás:DD
2014. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Indíts saját vállalkozást olyan témában, ami érdekel téged! :)

Iratkozz be tanfolyamokra, szakkörökre, sportra, táncra.

Önkénteskedj, ha érdekel a környezetvédelem, csatlakozz a Greenpeace önkéntes csapatához, itt kifejezetten ideális, hogy sok a szabadidőd.

Utazz!

Keress sorstársakat!

2014. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jelenleg nincs olyan alommunka, amit szeretnek csinalni.

Kiprobaltam egy csomo sportot, tanultam nyelveket, elutaztam nagyon sok helyre stb. Sok olyan dolgot csinaltam mar ami nem jart anyagi haszonnal, de nincs semmi olyan hobbi egyenlore amihez igazan lenne kedvem. Gondoltam hatha kapok nehany tanacsot itt.

2014. okt. 24. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Építs egy iskolát, keress valami társaságot, egy hobbit ami érdekel.
2014. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötletem, amiből lesz pénz, támogass :D Nyereségen osztozunk.

Kellene hozzá egy jól felszerelt kémiai/biológiai labor. Hová küldjem a beszerzendő eszközök, műszerek és vegyszerek listáját? :D

2014. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Adj egy kicsit, és már is lesz neked miért dolgoznod. :D Ember, ha gazdag lennék... fuhh. xD Szerintem ennyi év szegénység után kissebb vagyonom lenne hozzá se mernék nyúlni. :"D
2014. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átutalhatnál mondjuk 1-2 millát, itthon fel kéne újítani a parkettát és kifestetni néhány szobát =/
2014. okt. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem éppenséggel egy jó fogorvosra kellene a pénz, mert reggel 5 óra óta kib@$zottul fáj a fogam.
2014. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni, nagyon rossz az, amikor senki más nem tud veled foglalkozni.:( Én csak buliba szeretnék elmenni hétköznap, de a barátnőim nem vállalják be, mert másnap dolgozni kell... Amúgy nekem is, de engem nem izgat, tudnék aludni munka után is.:D

Én a helyedben eljárnék valahova sportolni, hétvégén wellness szállókba (akkor csak ráér valaki más is, de ha mégsem, akkor én szívesen megyek, imádom a vizet). Írtad, hogy tanultál nyelveket, de azokat még lehet fejleszteni, vagy belekezdeni egy másikba. Játszhatsz számítógépes játékokat is (én pl. imádok sims-ezni). Esetleg valamelyik családtagoddal közös program? 23/L

2014. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!