Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban dönthetünk arról,...

Valóban dönthetünk arról, hogy boldogok legyünk?

Figyelt kérdés

Elég sok ezoterikus könyvet olvasok meg pozitív pszichológiával kapcsolatos könyveket. Plusz ilyen témájú videókat nézegetek youtubeon, pl Csernust...

Sokat tervezgetek hogy mit kellene csinálnom, mitől érezném jobban magam, mik a céljaim...De olyan erősen gátol valami, hogy hiába tudom hogy hogy kellene élnem , mégsem tudok úgy. Bár tény hogy sokszor rágörcsölök, de a fő kérdésem most az lenne, hogy szerintetek ha tudatosan akarok boldogabb lenni akkor lehetek az? Illetve igaz az, hogy ha valaki nem szereti magát akkor mások sem szeretik őt? Én nem szeretem magam pont emiatt mert nem tudok úgy élni ahogy szeretnék, de azért egy pár barátom van...azt hiszem ők szeretnek. de attól még nagy a magány. mennyire működhet az hogy ha kibékülök magammal akkor a világ is megbékél velem?


2014. okt. 26. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég intellektuálisan tudatosítani, hanem az érelmeinknek is fejlődniük, alakulniuk kell. Ezt azonban kizárólag könyvek, videók útján nem tudod befolyásolni. Azt javaslom, inkább éld az életet. Kezdj valami új dologba, ami akár kimozdít a komfort zónádból. Vagy menj el egy önismereti tréningre, csoportba.
2014. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig csakis hozzáállás kérdése. Persze van az a szituáció, amikor már nem lehet és/vagy átesel a ló túlsó oldalára és homokba dugod a fejed.
2014. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha kibékülök magammal"


és honnan tudod, hogy mikor vagy kibékülve magaddal?

2014. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt szerintem tudom...ha nem neheztelek magamra, nem utálom magam.
2014. okt. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!