Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldogok vagytok? Mit tesztek...

Boldogok vagytok? Mit tesztek érdekében?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszú idő után rájöttem, hogy a boldogtalanságom okozója legfőképp a negatív és rosszindulatú emberek erőszakos rám telepedése, ezért megtanultam kizárni őket az életemből és azóta boldog vagyok. A munkám miatt nem tudom mindig kizárni a bántó megnyilvánulásokat, de már vontam magam köré egy burkot, hogy legyen miről visszaverődnie. A hétvégék szigorúan hétvégék lettek kettesben a férjemmel, max. a családtagokkal, és már nem kapkodom fel a telefont minduntalan. Eddig azt hittem lemaradok valamiről, ha nem veszem fel a telefont. :-) Ezt a hozzáállásomat nagyon sok kellemetlen dolog előzte meg, most nem akarok bele bonyolódni.
2013. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)és mi a megoldás hapl.e gy családtag miatt boldogtalan valaki?nincs saját élete és mások amitmondanak,azt csinálni!ekkormi a megoldás?
2013. nov. 16. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Arra törekszem, hogy azok mellet legyek, akiket szeretek. :)
2013. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nehezebb, mert előlük nem lehet elmenekülni. Az attól függ, hogy milyen családtag és hány éves vagy. Gyerek, vagy felnőtt.
2013. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az idpsebb testvérem!pár kérdést már feltettem ez ügyben,inkább nem irom megint le!
2013. nov. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!