Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még mindig szerelmes vagyok...

Még mindig szerelmes vagyok belé, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még több, mint 2 éve, nyáron megismertem egy srácot (aki 6-7 évvel öregebb nálam, én most 19 vagyok), és azóta.. Nincs olyan hét, hogy ne jutna eszembe. Sajnos-nem sajnos egy chaten ismerkedtünk össze, majd msn-eztünk párszor, de ez alig tartott 1-2 hétig, és azóta nem beszéltünk (mert pár ezer km-rel arrébb lakik, de magyar!), viszont én azóta sem felejtettem el. Azóta pedig hiába beszélek akárhány sráccal (akár neten, akár élőben) sokszor ő jut eszembe, hogy vele volt a legjobb beszélgetni. Sokszor érzem azt, hogy többé már nem leszek annyira szerelmes, nem fogok olyanokat érezni, habár tudom, hogy ez hülyeség, de akkor is.. Mi lehet ez?!
2014. okt. 27. 13:25
 1/2 tarnai ***** válasza:
én fejben megdugom újra néha az összes nőt akivel lefeküdtem életemben, vagy majdnem. sz*r heteken azokkal is lefekszem fejben, akikbe csak szerelmes voltam. ilyenek vagyunk.
2014. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan romantikus bakfisos rajongás, hiszen személyes találkozásra nem került sor. Olvass sok 19. századi regényt, tele van velük a világirodalom (Hiúság vására, Háború és béke, Jane Eyre, Büszkeség és balítélet stb.). Mélyen érző emberekkel gyakorta előfordul.
2014. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!