Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg annyira gáz lenne,...

Tényleg annyira gáz lenne, hogy ha összejövök egy olyan sráccal akibe szerelmes az egyik barátnőm is?

Figyelt kérdés

Jóba lettem a sráccal, beleszerettem, összejöttünk, életem első igazi szerelme már egy fél éve együtt vagyunk, most érzem magam boldognak. Néha vannak veszekedések, (de hát hol nincsenek?) viszont sose tart sokáig és tényleg ez egy boldog kapcsolat. A nyaram nagy részét vele töltöttem, de mellette a barátainkat se hanyagoltuk el. Voltunk kirándulni, állatkertbe, volt, hogy csak beültünk valahova kávézgatni, sétáltunk késő estig és csak mi voltunk ketten. Elmentünk sátrazni, néha egy egy buli. Életem legszebb nyara. Viszont mióta együtt vagyunk a "barátnőm" már nem beszél velem. Megmondta, hogy ha szakítok a pasival akkor oké, nem szakítottam és most haragszik. Hiányzik a csaj is, de itt volt az, hogy végre szerelmes lettem és ráadásul nem is viszonzatlan és nem tudtam volna a sráccal megszakítani a kapcsolatot, nem bírtam volna ki nélküle. Most ez tényleg akkora baj? Ha neki nem jött össze akkor nekem se jöjjön és én legyek miatta boldogtalan?

Fordított esetben igen valószínűleg rosszul esne, de eszembe se jutna ezen összeveszni a barátnőmmel és nem utálnám emiatt.

16L


2014. aug. 19. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondold már bele magad az ő helyzetébe, amúgy egy önző szemét vagy.
2014. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondom belegondoltam magam írtam, hogy rosszul esne, de mégse érne annyit, hogy összevesszek a barátnőmmel ezen:)

És ő nem önző, hogy ha az övé nem akkor másé se legyen? Mert én is szeretem a srácot mégis, ha nem én kellek neki, hanem a barátnőm akkor tuti, hogy ő se utasította volna vissza.

2014. aug. 19. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha MIATTAD nem lehetett az övé, akkor osztom az első válaszoló véleményét.

Ha a barátnőd kudarca után jöttetek össze, akkor is szerintem csak akkor lehetne lebunkózni, ha a fiú neked csak egy futó kaland lett volna, mert azzal csak annyit mondtál volna a barátnődnek, hogy: " nekem megy az, ami neked nem"


Viszont így, hogy boldog párkapcsolatban élsz, szerintem a barátnőd viselkedik gyerekesen, és ne törődj vele.

2014. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de eszembe se jutna ezen összeveszni a barátnőmmel és nem utálnám emiatt. "


Jah, amúgy ez csak egy natúr önhitegetés. Nők vagytok. A versenyszellem bennetek erősebb, ezért ha ilyen szitu alakul ki, akkor saját tapasztalatból mondom, hogy egy nő sem különb.

Abban különböztök csak, hogy ki mennyi idő után képes elengedni a múltat stb. stb. stb.

2014. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem miattam nem jöttek össze. A barátnőm próbálkozott nála, de a srác visszautasította, megmondta neki, hogy nem tetszik a viselkedése, szerinte túl gyerekes, éretlen és emiatt nem lenne belőle komoly kapcsolat. Én már akkor is jó barátságba voltam a sráccal, csak aztán sokat találkozgattunk meg beszélgettünk, legjobb fiúbarátom lett (ez még nem zavarta a barátnőmet), de aztán jött a szerelem és így alakult.
2014. aug. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!