Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan teheti meg egy orvos...

Hogyan teheti meg egy orvos azt, hogy késik a rendeléséről másfél órát és ráadásul hamarabb megy el egy órával, miközben mindössze négy óra a rendelési ideje?

Figyelt kérdés
Majd szétvet az ideg... -.-

2014. okt. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nekem a (volt) nőgyógyászom, aki több vizsgálatra a kórházba hívott be magához 7.30 helyett (ami az ajtajára ki volt írva), általában 8.30-9.00 között ért be.

Mi van, ha valaki erről bejelentést tesz? Van erre példa?

2014. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elment, mire beértél?
2014. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.
2014. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi háziorvosunk is ezt csinálja. Későn jön be, hamar lelép, random nem is rendel, stb. A múltkor mikor már lassan egy órája semmi mozgás nem volt a rendelőben, megkérdeztük az asszisztenst, itt van-e egyáltalán, mire lazán közölte, hogy bent van, csak épp a könyvelője van náka. Rendelési időben...
2014. okt. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!