Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv,15 éves fiú vagyok, és...

Üdv,15 éves fiú vagyok, és volt másfél éve (kb) egy hereviszér műtétem. Az alábbi kétségeim lehetnek jogosak?

Figyelt kérdés

1. A műtét sikerült, a kontrollvizsgálaton fél évvel utána a doki azt mondta, rendben vagyok..de nem nőtt a herém sokat....vagy szinte semmit. Szóval: ez lehet a műtét miatt? Hogy elvágtak valami fontos eret? Amúgy laparaszkópos volt a beavatkozás. Nincsenek kicsi heréim, az egyik nagyobb egy picit mint a másik, de úgy láttam, mindenkié nagyobb az enyémnél :S

2. A jobb herém fölött, (a bal felettit műtötték) megjelent egy pici csomó, ami nem a mellékherém, hanem vmi más, nem is ér szerű

3. Egyszer Majdnem felcsúszott a jobb herém a hasüregembe, azóta nem történt, de megijedtem. Éjszakai magömlésem csak egyszer volt életemben (sokat maszturbálok !? Talán ezért?)


Bármelyik miatt érdemes visszamenni az orvoshoz? Köszönöm előre is...



2013. febr. 24. 00:04
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a hangom se mély még. Lehetséges, hogy nem fejlődnek ki a heréim teljesen, vagy elhalnak egy idő után? Még a golyóim megcsavarodásától is félek :S sportolok keményen, de valahogy szerintem rossz hatással van a herémre..vagy nem?
2013. febr. 24. 00:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A magam részéről nem látok rendellenességet sehol.Kérdésed jóvoltából még el is olvastam hogy zajlik az ilyen műtét.

A te korodban már nem olyan látványosan növekednek a herék,de mint olvasom kifogástalanul működnek is .A zacsiban kis izomcsomót is kitapinthattál vagy épp az ondó vezetéket .A herék feltudnak csúszni a hasüregbe,meg le is .Nem kell megijedni .Aki sokat masztizik ,ott ritkán van éjszakai is .

Én a helyedben nem aggódnék .

2013. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
huh...akkor köszi^^ utolsó. Amúgy én kiverem, nem masztizok xD de a zöld kéz megy ;)
2013. febr. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!