Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz a párhuzamosság elve az...

Igaz a párhuzamosság elve az egypetéjű ikreknél?

Figyelt kérdés
Úgyértem ,hogy haonló módon fog fejlődni a személyiség,mígnem végül ugyanarra az útra sododrja őket az élet? Olyan van,hogy az úgynevezett lelki kötődés csak az egyik félben alakul ki? (Teljesen komolyan kérdem)

2014. okt. 28. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok iker, de a felsoroltak valószínűek. Gondolj bele.

1. egy jó buli az egész (van belőlem még egy ugyanolyan.)

2. az emberek a testvérükkel általában összetartanak

3. amilyenek az emberek /[legalább is itt ahol élek biztos]-áspiskodás, rosszindulat, gonoszság, irigység st. / nem árt, hogy ha van olyan akire valóban tudsz számítani minden helyzetben stb. Az emberek rendkívüli mód élvezik, hogy ha a másiknak tudnak akár milyen formában is ártani. Ezt nem árt, hogy ha ki tudod hagyni az életedből. Talán ez is előidézője az általad említett párhuzamosság elvének. De egyébként szerintem egyértelmű, hogy két ugyanolyan felépítésű humanoid a végletekig kötődik egymáshoz.

2014. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!