Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanába úgy kb. az elmúlt 5...

Mostanába úgy kb. az elmúlt 5 napban túl sok horror filmet láttam és ilyenkor mindig félek egy kicsit. Hogyan nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 napban 3 horror filmet láttam és a megszokottnál többet hallottam szellemes dolgokról stb. ilyenkor mindig félek, be vagyok parázva kicsit. Egy idô után elmúlik de hogyan tudnám magam megnyugtatni?
2014. okt. 28. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ez csak film.

Miért nézel ilyet, ha utána félsz? :)

2014. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem a horror filmeket, amugy teljesen nyugodtan vegignezem szinte az osszeset, van h neha hunyoritok dehat :D csak ez most tul sok volt, le fogok nyugodni csak na..
2014. okt. 29. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Folytasd még egy kicsit és te is teljesen rájuk unsz.
2014. okt. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz valami vicceset ;) Hagyd bekapcsolva éjszakára a TV-t/Gépet hogy világítson. Nappal meg úgysem parázik az ember. :)
2014. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is horror fan vagyok , nem alszom nyugodtan , nonstop megy a tévém.

Amit a filmekben látunk ,nem feltétlen követi a valóságot.

És ezt tudjuk , és mégis fél az ember :)

Szóval fogd fel úgy hogy ezek csak filmek.

2014. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!