Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon rosszul érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hova tegyem a kérdést,mert nagyon összetett. Szerintem probléma van a vérkeringésemmel és az idegrendszeremmel. Meg egyebekkel is,hányingerem van folyton fázok és ez megy egész télen a kedvem folyamatosan nagyon rossz,legszívesebben meghalnék:( Nincs szerető családom se nyugodt légkör csak fűtetlen ház veszekedésekkel. Teljesen elvesztettem a fonalat,tovább szerettem volna tanulni de azt se tudom most merre induljak. Dolgozok jelenleg a pénzt mibe fektessem,hogy később eltartsam magam és ne kelljen a családdal lenni? Vagy mit tanuljak,mert ami érdekel az felejtős ilyen anyagi helyzetek mellett. Nincsenek barátaim sem,mindenki lenéz. A külsőmmel is vannak problémák. Nem tudom ezt a sok bajt megoldani és csak egyre több lesz. Elfogyott az összes energiám úgy érzem,semmit se tudok végig csinálni. Hogyan érezzem jobban magam? Ez már katasztrófa :( 19/L
2014. okt. 29. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj a külsőddel?
2014. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ne csodálkozz, ha fázol mikor fűtetlen lakásban vagy. Az idegrendszeredre meg a családi gondok telepszenek rá. Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörre lenne szükséged.
2014. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van kedvem foglalkozni a külsőmmel,nincs pénz csinos ruhákra,fodrászra stb szakadt ruhákban,dagadtan elég nehéz jól kinézni. Szerintem nem vagyok amúgy vészesen ronda,de mégse tetszek senkinek még akkor se ha kisminkelem magam stb. Hogyan lehetnék nyugodt légkörben? Úgy örülnék,ha lenne erre megoldás :/
2014. okt. 29. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy dolgozol. Elszedik a pénzed otthon? Ha igen, akkor minél hamarabb költözz külön a családodtól, költözz mondjuk albérletbe és oszd be takarékosan a pénzed! A félretett összegből tudsz magadnak ruhákat venni, tudsz önállósodni és ápolt leszel. A különköltözés a lelkednek is jót tenne (nem lennél a rossz családi környezetedben) És igen, kezdj el egy kicsit többet mozogni és fogyni, ha kövérnek érzed magad, akkor az is vagy! Ha ismernélek személyesen, támogatnálak, de így egy névtelen oldalon csak tanácsot tudok adni. 26/F
2014. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szedik el a pénzem volt már rá példa de megtéptem az illetőt és leállt vele. Viszont csak 50-60ezret keresek jelenleg kereshetek esetleg rendes munkát vagy egy részmunkaidőst ez mellé. A problémám az,hogy tovább szeretnék tanulni és ahhoz kellett volna a pénz,mert egyetem mellett nehezebb a munka ugye és félre kéne tennem.
2014. okt. 29. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon maradsz, akkor az idegeid fogják megsínyleni az egészet és nem fogsz tudni a tanulmányaidra összpontosítani, azaz nem fog menni a tanulás. Vagy albérlet vagy kollégium. Utóbbi mondjuk szerencsésebb lenne anyagi szempontból.
2014. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ennél nagyobb gondjaim vannak,szóval ez még semmi.Ráadásul örülnék,ha csak ennyire lennék rosszul fizikailag!Elég gyerekes vagy...

szintén 19 éves lány

2014. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a motiváló válaszokat! :) Kedves utolsó,örülök hogy neked nagyobb gondjaid vannak de az én kis gondjaimat is meg szeretném oldani,elnézést kérek érte..
2014. okt. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!