Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babám 5 hónapos. Néhány hete...

Babám 5 hónapos. Néhány hete rosszul alszik, hisztizik, rugdos, nyugtalan. Nem jó sem ölben, sem mellettem, sehogy sem. Már próbáltam pl mindig mással vacsiztatni, normaflor-kúrát tartottunk, adtam fájdalomcsillapítót is, semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 07:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit írnék róla, hogy eléggé nehezen kakil és tápszeres. De sajna a tápszert csak 2-3-szor fogadja el egy nap, így kap tejpépet, főzeléket és gyümölcsöt is. Mostanában az étvágya sem az igazi, pedig egy jól evő, jól alvó babácska volt idáig. Nem tudom mi lehet a baj. Nem a foga, mert már van neki 4, és mikor azok jöttek nem így viselkesett. Gyanítom, hogy emésztési probléma áll a háttérben, de fogalmam sincs mit tehetnék. A doki meg félvállról veszi, mert azt modja cuki, mosolygós, szépen fejlődik, nincs baja. Pedig van szerintem.
2014. szept. 16. 08:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne adj neki almát és a krumplit is turmixolt főtt rizzsel helyettesítsd párszor. Az enyém is tápszeres, de 2 napont amx. van kaki, amióta mindent eszünk, azóta naponta, viszont az alma iszonyatosan bántj a ahasát, megfogja és a gyomorsavval a gyomrát is bántja. A krumplit is lazítanom kell minden mással, így nekünk rendeződtek a dolgok szépen.


Egyébként horror ami front van most, az én fejem is konstans fáj és az én babám is kicsit össze van zavarodva, de ő nappal, éjjel alszik szerencsére. A nyugtalanságát simán lehet, hogy ez okozza.

2014. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!