Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves melegek! Ha mondjuk...

Kedves melegek! Ha mondjuk meglehetne oldani hogy a nőket szeressétek, belemennétek?

Figyelt kérdés

Nem utálom a melegeket csak kíváncsi vagyok rá.

Például ha már olyan fejlett lesz az orvostudomány, hogy a kisbabáknál megtudják állapítani hogy melegek lesznek-e,

és ezen változtathatnának valahogy, akkor az jó lenne nem?

Elvégre jobban be tudnának illeszkedni.

És aki már felnőtt bele menne ebbe?



2014. okt. 29. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Kedves róka! :) Nem, egyáltalán nem. Az én agyam teljesen máshogy működik ebből a szempontból. Számomra , és a baráti társaságom számára teljesen természetes dolog, hogy van ilyen is a világban. :) Isten ments, hogy egy nő mellett kössek ki ... :)
2014. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Gondold át: Ha a többség meleg lenne (az lenne a "természetes" azaz az általánosan elfogadott), akkor TE kezeltetnéd magad, hogy neked is a saját nemed legyen az, akikhez vonzódsz?
2014. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Én leszbikusként soha nem mennék ebbe bele :D

Sőt! Örülök, hogy a lányokat szeretem, ennél jobb dolog nem is "történhetett" volna velem. :)

Amúgy az egész felvetés szörnyű, a XX. században kikísérleteztek ezzel több országban. A náci Németországban többek között, de Alan Turing is ennek az áldozata lett.

2014. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
54%
Igen
2014. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Pont azt akartam leírni mint 2 válaszoló:) Semmikép nem mennék bele. Szerintem csak az menne ebbe bele aki még nem fogadta el másságát. Én is örülök hogy saját nememhez vonzódok, el sem tudnám képzelni hogy egy nő mellett éljem le az életem. Beilleszkedni is csak addig nehezebb amíg el nem fogadja magt az illető:) én legalábbis így voltam, szerintem sokan mások is
2014. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, végülis ha így is úgyis boldog az ember, akkor figyelembe lehetne venni a többi tényezőt.

több gyerek (kérdés persze, hogy ez jó-e, már így is elég sokan vagyunk)

egyébként csak most furcsa, hogy nővel kellene élnetek...

akkor természetes lenne (és az én osztálytársaim meg eléggé csúfoltak egy fiút, pedig csak (csak) lányokkal barátkozik...) ebből a szempontból talán mégis jobb lenne... De még a kisbabákról senki nem írt véleményt!

2014. okt. 29. 13:17
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Nőként is úgy gondolom, hogy az örökbe fogadott babát is pont úgy tudom majd szeretni, mint a sajátomat.

Ez soha nem zavart, az elfogadás meg ilyenek...

Én boldog vagyok így, mivel mindig is a lányokat szerettem, nekem ez a természetes :)

Mindenkinek az a természetes amiben benne él.

2014. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 2. vagyok újra.


Már megszületett gyerekkenél nem lehet egyértelmüen megállapítani a nemi identitását, de értelme sem lenne, söt igen tragikus következményei lennének..


Mivel nem megváltoztatható, ezért az egyetlen "megoldás" az ilyen gyerekek megölése, kiírtása lenne, amit nem hiszem, hogy jónak tartanál.


Azt meg, hogy ki milyen nemü emberrel akar élni, mi a természetes neki, mindenkinek joga eldönteni.


Ez kb. ugyanolyan, mintha neked pl. a manöken alakú nök tetszenek és arra akarnának "átprogramozni", hogy kimondottan kövér nökkel élj. (A sovány-kövér nö felcserélhetö a saját ízlésed szerint, de nem is ez a lényeg, hanem az elv.)

Ha belegondolsz, már elöre elborzaszt az ötlet, és ez a melegekkel is ugyanígy van.


Az meg megintcsak kérdés, hoyg jó lenne-e, ha a melegeket meg tudnák "gyógyítani", mert utána jönnének a visszahúzódó emberek, a soványak, a kövérek, az alacsonyak, a magasak, a bátrak, a gyávák, a csúnyák, a betegek, a túlérzékenyek, stb. - és a végén maradna egyetlen egy standard nö meg standard férfi tipus meghatározott magassággal, súllyal, haj- és szemszínnek, testméretekkel, és bármelyiket ki lehetne cserélni a másikkal, mert mindenki ugyanolyan.


(Ezeket heteróként írtam, szóval nem vagyok érdekelt, csak nem árt gondolkodni, mielött meg akarnál valakiket változtatni)

2014. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2éve igen lett volna a válasz, most viszont nem! Megtaláltam azt, akivel boldog vagyok
2014. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kedves 2.!!!

Ha nem gondolkodtam volna nem tettem volna fel a kérdést!

egyébként meggyőztél (nem mintha kényszeríteni akartam volna bárkit is). de viszont én a jövőről beszéltem, amikor már meg lehet tenni azokat a dolgokat, aiket leírtam.

2014. okt. 29. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!