Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti belemennétek egy...

Lányok! Ti belemennétek egy ilyenbe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom, mit csináljak. Képzeljétek el, hogy van egy fiú barátotok. Csak barát, kedvelitek és teljesen megbíztok benne. Még nem voltatok senkivel és feljön a téma. Aztán szóba kerül, hogy esetleg kipróbálhatnátok. A srác mondjuk tapasztalt. Nem akarja erőltetni, nem csak erre hajt, nem csak egy menetet akar és kész, hanem bejön neki a lány és szívesen kipróbálná vele. Szóval megvan a bizalom és a fiú partner tökéletes lenne az első alkalomra. Ti belemennétek?

Most egy ilyen helyzetben vagyok és nem tudok dönteni. Szeretném kipróbálni és nála jobb partnert nem hiszem, hogy találhatnék, viszont ott a bökkenő, hogy félek, az esemény után elkezdenék többet érezni és az tönkretenne mindent. Bár van esély arra, hogy a srácnál is ez történjen, én erre nem akarok alapozni. Ha pedig elkezdek többet érezni de mégsem működne, csalódni fogok. Szeretném megtenni vele, de nem tudom, helyes lenne-e. Mit gondoltok?

18L


2014. okt. 16. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
veletek csajokkal csak a baj van, ne agyalj már mindent túl csak b------------ssssszáááááááááál!!!
2014. okt. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát amit az első mond abban van valami... :)
2014. okt. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
És akkor mi van ha fogtok egymás iránt érezni valamit? Az élet teli van csalódásikkal, boldogsággal, örömmel és banattal!!!! Ha számodra úgy érzed hogy ő a legjobb akinek adhatod magad akkor hajrá
2014. okt. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

És mi baj lenne abból, ha elkezdenétek járni??

Akkor nem csak annyi lenne az egészben, hogy jól megdugatod magad párszor egy héten vele és kész.

2014. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg velem és őt tartsd meg barátodnak. Velem is jó lesz!
2014. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xeniah ***** válasza:
Tökéletes partner az, akibe nem is vagy szerelmes? Te jó ég, hova süllyedt a világ... :(
2014. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huh...ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Pontosan ugyanilyen az én "sztorim" is. És őszintén...fogalmam sincs mi lenne a jó döntés.

Mi nagyon vonzódunk egymáshoz testileg, de én is attól félek, hogy ha lefeküdnénk, sokkal többet éreznék iránta. De tudom, hogy ő nem akar kapcsolatot, így ez nagyon nem lenne jó.

És persze ott van az is, hogy első alkalom csak egyszer van.

Igazából azt mondom, hogy ha tényleg megbízol benne, tudod, hogy oda fog rád figyelni, akkor tegyétek meg. Attol, hogy nem vagytok együtt, még lehet felejthetetlen és különleges azt első alkalom. 😊

2014. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!