Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy tinédzser korban feltegyél magadról képet?

Figyelt kérdés
Profilképnek, teljesen normális, sima háttérrel. Viszont mindenki láttná. Ti hány évesen tennétek fel?

2014. nov. 1. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ide? Vagy hova? Milyen képet?
2014. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy sima képet. Valamilyen normális háttér (fal, park) amin normálisan csak állsz és nézel a kamerába, tehát nem ilyen idióta pózben mag seggem ki van ruhákban. Nem ide, bármilyen közzöségi oldalra.
2014. nov. 1. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen normális képnek nincs korhatára. 12-13 éves kortól van kb Facebookja az embereknek, akkor már belefér szerintem.
2014. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 13-14 év körül kezdeném el.De ismerek olyan lányt aki 9 éves(vagy 10 nemtudom pontosan) és facebookja van..Azt se tudja mi van a lába között, de olyan depis/szerelmes idézeteket ír ki a pucsítós,csücsörítős képeihez hogy fú..
2014. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te most miről beszélsz arról, hogy valaki kitesz egy normális profilképet magától? jujj:D nem értem a kérdés lényegét.
2014. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!