Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-20+ közöttiek, ti már...

16-20+ közöttiek, ti már koldultatok valaha?

Figyelt kérdés
és itt most nem feltétlen a légszükséglet miatt értem, hanem pl piára esti bulihoz stb. ha csináltátok nem éreztétek utána cikinek? mit gondoltok az ilyen "tinikről"? sok oldalon pl tumblr sok olyan kép van hogy egy srác/csaj kiáll utcára egy táblával hogy egy fesztiválra/stb gyűjt pénzt. mit gondoltok ezekről?

2014. szept. 1. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megalázó dolog koldulni, de sokszor hatásos, úgyveszem észre óránként egy ezrest össze lehet koldulni ami 2x akkora kb mint az átlagod alapbérek"nettó"..... tehát megéri koldulni annak akinek van hozzá érzéke. pár nap melóbol, mondjuk egy hét munkábol ami kb 25 ezer ft, ellehet menni buéizni ha spórol az ember, ha utaznkikell heti jegyet vennn a szigetre akkor duplaanyi tehát 2 hét meló. nemsok. keress munkát, vagy tanulj meg jól koldulni.
2014. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nem volt nálam pénz, és elhagytam a bérletemet. Nem tudom ez mennyire létszükséglet, nekem az volt hazajutni.
2014. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énis jártam már így, vonatjegyhez hiányzott valami 20 ft-om és kértem egy idegentől. :D meg olyan is volt már, hogy kértem cigit lányoktól, mert nem találtam sehol olyan boltot ahol bankkártyával fizethettem volna. cikivolt de ezvan, a csajok megértettek és csak nevettünk
2015. febr. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!