Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak rajta?

Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Két éve nem volt párkapcsolatom. Voltak kapcsolatok ez idő alatt, de nem váltak párkapcsolattá. Egy kicsit zárkózottabb ember vagyok, és inkább otthon ülős. Egyébként minden tekintetben átlagosnak mondanám az életem, vannak barátaim, van munkám, egyedül élek. A férfiak vonzónak tartanak, még sincs elég önbizalmam. Szórakozóhelyre nem igen járok, amikor mentem, akkor olyanok próbálkoztak be, akik zűrös életet élnek. Elképzelhető, mivel nekem is volt mélypontom, akkor azokat vonzottam be. Arra vágyok, hogy találjak egy társat. Mit tanácsoltok?

2014. nov. 1. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben a teendő -szigorúan véve- sokkal kevesebb mint azt az ember gondolná


Az egyetlen dolog amit tenned kell az az hogy átgondolod hogy mit vársz el a másiktól és felírod magadnak egy papírra.


Leírhatod hogy a kívánt személy milyen fizikai és szellemi tulajdonságokkal rendelkezzen hogy hozzád illőt kapjál.


Én mikor nem törődtem a részletekkel kaptam egyből olyan lányt akinek állandó mehetnéke volt miközben én inkább otthon ülő típus vagyok szóval egymás agyára mentünk:-D


Tehát nyugodtan térj ki a részletekre és fontos hogy ne csak átgondold hanem legyen felírva, összegezve.


Miután ezt megtetted nem kell naponta olvasgatnod az irományodat hogy magadba sulykold hanem dugd el magad elöl hogy el is feledkezz róla vagy tépd össze és dobd be a kukába.


Miután ezt megtetted te magad is válj le a dologról.

Hogy ki lesz az, mikor és hogyan jön el az életedben az nem a te dolgod.


Engem például még amikor sokat jártam discoba egyszer a zsaruk elvittek egy drograzzián, a mikrobuszba egy csaj mögé ültettek akivel beszélgettünk.Miután megvolt a kihallgatás elengedtek és akkor láttam hogy a lány megvárt. Onnantól fogva mi egy pár voltunk.


Ezzel csak azt akarom mondani hogy sosem lehet tudni, persze remélhetőleg nem a leendő párodat ütöd el egy zebrán:-D mert az életnek elég jó humor érzéke van


Egyébként ez az info -ha nem is teljes egészében így- le van írva egy könyvben.


Még valami: nem beszélhetsz róla senkinek, még a legjobb barátnődnek sem. Miután teljesült elmesélheted neki de egy perccel sem előbb.

2014. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!