Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ellenem van az élet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ellenem van az élet. Miért? Hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Tök szar minden. Kb egy hónapja kezdődött, hogy minden ellenem szól. Úgy indult, hogy apámnak valaki nagy penge agyú mocsok bedumálta, hogy a törzshelyünkön (ahova haverokkal szoktunk járni) drogot osztogatnak, ami kamu. Vagyis este 11 körül mennek oda, de mi már akkor sosem vagyunk ott, mert olyankor már egy csomóan azt sem tudják hol vannak és mindeki üt mindenkit.

Ez a balszerencsés cucc az iskolában is folytatódott. Romlottak a jegyeim, minden órán én felelek, minden tanár engem b*szogat és még ahova járok tanuló szobára még ott is. De nem tudjátok elképzelni, hogy mennyire. Utálok elmenni itthonról, mert biztos valahol valaki beszól vagy valami.

Ha bármi jó szeretnék csinálni tuti, hogy szarul sül el.

Mostanában elkezdtem gyakrabban zenéket halgatni, és maggyából meg is is értem a szövegeket és hát ez hatással van rám ezért nagyon megváltoztam. Ezt sokan észrevették a környezetemben és hát sok embernek nem tetszik.

A ma reggel is elég szarul kezdődött. A fogam fáj és az inam be van dagadva. Semmihez nincs kedvem.

Tele vagyok feszültséggel és nem tudom levezetni. Mit csináljak? Sürgös lenne, mert nem bírom már sokáig. Az értelmes, hasznos válaszokat előre is köszönöm szépen. 14/f vagyok.


2014. okt. 14. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit zagyva lett, mert eléggé szét vagyok esve. Bocsánat.
2014. okt. 14. 20:43
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Készülj fel a depresszióra és olvass pszichológiát és filozófiát.
2014. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ki nem néztem volna, hogy csak 14 vagy. Szerintem ez csak egy ideiglenes állapot, hamarosan minden rendbe jön, általában legalábbis ez szokott történni:-)
2014. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nálam is így kezdődött, mikor kb. 7.-es lehettem. Most 16 vagyok, mély depresszióban vagyok, aszociális, magányos. Szóval nagyon kevés esély van arra hogy rendbe jön. És aki azt mondogatja, hogy igen annak üzenem, hogy ne hazudjon magának.

2014. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a rétre és ordibálj, de durván. Segíteni fog :)
2014. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire negatív!És ne láss mindenben összefüggést!!!! Egyszerűen légy nyitottabb,és ne az lebegjen a szemed előtt hogy már megint te... Az élet nem egyszerű,most dúlnak benned az indulatok, a hormonok nagy az önérzeted de ez mind normális a te korodban.De hozzáteszem elég értelmes vagy a korodhoz képest,és ha már felismerted a problémát segíteni is tudsz magadnak! Kezdj el valamit sportolni,tök mindegy mit futás,úszás súlyemelés..stb. Ezzel le tudod vezetni az energiádat és még formálja a külalakodat is ami a te korodban jól jön a csajok terén. És még közben másokat is megismerhetsz.Légy jó benne mert az magabiztosságot ad.És tanulj mert itt a nyolcadik pályaválasztás és ha rontasz a jegyeiden,majd csak egy gáz suliba fognak felvenni aztán akkor lesz csak ellened az élet igazán? Nem oktatni akarlak csak én már ezeket megtapasztaltam... 28L
2014. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát "maggyából" azzal lehetne orvosolni a bazi nagy problémáidat, hogy nem a törzshelyeden poshadsz, hanem tanulsz rendesen, és akkor hiába mindig te felelsz, jó jegyet kapsz majd és b§szogatni sem tud majd mivel a tanár. Ha nem vagy másokkal bunkó, akkor kicsi az esélye, hogy csak úgy beszólogatnak neked, aki meg alapból tahó azt értelmes ember lesz.rja. A fogorvos pedig biztos szívesen segít a fogfájásodon. Hát "maggyából" ennyi.

Amúgy majd ha felnőtt leszel, akkor ennél csak nagyobb problémáid lesznek, ha ez megnyugtat esetleg!

2014. okt. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!