Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít nektek internetes...

Mi számít nektek internetes zaklatásnak? Mit gondoltok annak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Én véleményem:

- ha képet kérnek tőlem

- ha a koromat kérdi

- ha a lakhelyem

- ha kérdi milyen ruha van rajtam ( mondjuk ez már egyértelmű ) ...stb ...Ezekből sok rendőrségi ügyek vannak mostanság ..ha csak ezeket is megkérdezik... mert, ez a te személyes adataid.

2014. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Pfff 1! Nevetséges vagy.

-Ha képet kérnek valószínűleg egy (jobb esetben) ellentétes nemű akar ismerkedni veled.

-A korod minden ember meg fogja kérdezni, előbb vagy utóbb, már ha nem tudják meg maguktól.

-Lakhelyet nem házszámra pontosan kell mondani, csak kíváncsi az illető, hogy merre élsz.

-Ha kíváncsi milyen ruha van rajtad, akkor már egy kicsit perverzebb az illető.

Ezekből soha az büdös életbe nem volt rendőrségi ügy, 99.99%, hogy nem is lesz.

Az nem zaklatás, ha megkérdezi, fiú vagy lány vagy-e? Vagy majd ha felnősz eldöntöd...

2014. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Zaklatás persze az, amit bűntetnek is (azt hiszem).

Nekem még annak számít, ha valaki állandóan írogat és nem veszi észre, hogy engem zavar. Meg ha túl személyes kérdéseket tesz fel, vagy azt várja hogy nyitott legyél valamiféle chatsexre.

2014. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!