Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így miért ilyen erőltetett és...

Így miért ilyen erőltetett és egyoldalú az ismerősedésem másokkal?

Figyelt kérdés

Odamegyek mondjuk az iskolában valakihez és próbálok vele ismerkedni, beszélgetni akivel mondjuk testnevelésre együtt járok. Vagy valakire az iskolából ráírok facebookon és próbálok vele ismerkedni, és minél hamarabb élőbeli találkozást megbeszélni az iskolában pl.

Vagy esetleg ha a buszról jelölök be valakit facebookon akit jó gyakran látok, az mondjuk rendes, de rohadtul nem akar velem barátkozni látom rajta, nem is köszön.

Mi a baj ezzel a módszerrel? Hogyan kéne új ismeretségeket kialakítani jól?


2014. nov. 3. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*ismerkedésem
2014. nov. 3. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak azért mert egy buszon utaztok senki sem fog barátkozni veled, én alapból vissza sem jelölök az ilyeneknek.

Amúgy gondolom "rossz" emberekhez mész oda, nem mindenki barátkozós, esetleg más szöveggel kéne próbálkoznod.

2014. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 évig utaztam oda-vissza 3-4 emberrel a buszon,többször egymás mellé is ültünk. De nekem nem fordult meg a fejemben,hogy barátkozzak velük. Mondjuk a nevüket amúgy sem tudtam.


Suliba lehet barátkozni.

Nekem is eggyel alattam lévő osztályból lettek jó haverok,barátok nem,de szünetekben sokszor beszéltünk,de még facen is.Bár sulin kivül nem találkoztunk. De ehhez is inkább szituációk kellenek,hogy megismerd a másikat.


Az jó,hogy tesin ismerkedsz. De ha látod,hogy ők annyira nem akarnak,akkor inkább hagyd.Ugyan is vannak olyan emberek akik kevésbé barátkozósak és valószínű eddig rossz embereket fogtál ki.Vagy lehet te voltál túl nyomulós.

Nekem volt egy oszt.társam aki annyira akart barátkozni,hogy konkrétan rá erőltette mindenkire magát. Az egész osztály ki volt tőle. Én sajnáltam,így beszélgettem vele azért,de néha agyamra ment.


Szóval meg kell találni az aranyközép utat,hogy legyél nyitott,barátkozós,kedves,de ugyan akkor ne erőltesd magad rá másra.

2014. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár, hogy valószínűleg nem jársz velem egy buszon vagy suliba. :D
2014. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!