Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha interneten ismerkedek...

Ha interneten ismerkedek emberekkel, mi az oka, hogy az egész tök erőltetett, egyoldalú lesz szinte mindig?

Figyelt kérdés

Akár innen, akár más, valamiféle fórumos oldalról van, az egész egyoldalú, én írogatok neki, kérdezgetem, hogy legyen már valami téma, próbálom életben tartani a beszélgetést. De ez még ha közös hobbijaink vannak, akkor se mindig megy, mert a másik egyszerűen sz*rik az egészre, ő nem hozna fel semmi témát, nem is nagyon kérdezget tőlem, semmi.

Miért van szinte mindig ez? Bennem van a hiba?


2014. júl. 15. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van én is mindig ezzel szembesülök. :) Én azt tapasztaltam hogy intellektuálisan jóval fölötte álltam mindenkinek akivel beszéltem, ezért egyszerűen csak nem fogták fel ésszel amit írtam és így választ sem kaptam tőlük.
2014. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A másiknak nem olyan fontos ez, mint neked. Van közös hobbitok, ennyi, de valószínű nekik az életben is vannak barátaik igy nem szorulnak neten szőtt kapcsolatokra, mert velük is meg tudjak osztani a mondanivalójukat.

Másrészről meg az erőltetett kerdezgetes, érdeklődés odáig vezet, hogy a másik elbizonytalanodhat, hogy nem-e zaklató vagy, vagy ki akarsz belőle húzni személyes dolgokat, igy inkább nem válaszol. Ez anomim oldal, sosem tudni ki minek adja ki magát.

Ne ilyen helyen ismerkedj, nincs semmi értelme.

2014. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem benned van, én pont ezért már nem erőltetem a beszélgetést senkivel. arról van szó,h eleve a legtöbb ember unalmas és csak a szex motivációja a közösségi oldalon. értsd úgy: a fiúk csak csinos lányokkal, a lányok/nők (hiába tagadják) is olyan férfiakkal beszélgetnek csak, akik bejön nekik, vagy korban illik hozzájuk.

Nem véletlen,h a chat.hu, hotdog stb. közösségi oldalak is szép lassan szexpartner/párkereső oldalakká váltak.


próbáld ki, ha még nem tetted, egy 40 éves nővel azért nem lehet szóba állni, mert fiatalnak tart (vagyis nem vagy potenciális partner), egy fiatal lánnyal azért nem lehet, mert csak mindenkiről azt hiszi, h le akarja fektetni, és egyébként akkor már a magas jóképű férfival beszélget, a férfiakkal azért nem lehet beszélgetni, mert csak lányokkal állnak szóba (vajon miért?). meg amúgy is Magyarországon látsz te nyitott hobbival rendelkező értelmes embereket? én nem igazán.


meg eleve a legtöbb ember unalmas - ezt már írtam - és nincs semmi hobbija, érdeklődése Magyarországon.

2014. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az olyanokat akikkel nem megy hagyd ott! kozbe elvesztegetsz olyant akivel lehet beszelni is!
2014. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!