Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átlagbam egy 12 éves gyereknek...

Átlagbam egy 12 éves gyereknek mennyi és milyen problémái vannak?

Figyelt kérdés
Szóval a 12 évesek szoktak komolyabb problémákkal küzdeni?

2014. nov. 3. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt gyakran olvasok pl. "szerelmi" proplémákról 12-13 évesek között OMG! :DD
2014. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Öööööö? Milyen problémára gondolsz?

Otthon él a szüleivel (vagy csak 1 szülővel), az adott körülmények között mindene megvan, nem kell aggódnia a rezsi, vagy rosszabb esetben az albérlet miatt, megveszik neki a tankönyveket, a ruhákat, a bérletet, ide-oda viszik, és intéznek mindent helyette.

2014. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Átlagban:

1) szegény családban nevelkedik, nem jut az asztalra főtt étel, rosszak a jegyei, ezek miatt kiközösítik, családon belüli erőszak...


2)ide-oda fuvarozzák a gyereket és ha véletlenül gyalog kell mennie 20 m letörik a lába, azon töri a fejét, hogy melyik min 50k-s okostelefont kérje karácsonyra, ezek mellett ugyan úgy tanulási nehézségei vannak


3)betegség lelki/testi


1. voltam

2014. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írta a harmadik válaszoló,második pontban,100 métert kell sétálni,de nem hajlandó,majd anyuci elviszi,nekünk is van kocsink,de 12 éves korom óta egyedül járok iskolába,és utálnám ha kocsival vinnének,még ha az eső esik és apám mondja,hogy elvisz,én mondom neki nem kell,van vízálló kabátom és go,különben is imádok esőben sétálni .
2014. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de minél idősebb vagyok annál több van és annál inkább megölném magam. Akkor még nekem az volt a problémám,hogy kiközösítenek,ronda,kövér vagyok nincs pénz erre/arra,nem tetszek a fiúknak.
2014. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl keresik a "kiutat a remenytelen kiutbol". (Utanad jovo kerdes)
2014. nov. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én 12 évesemnek az alábbi problémái vannak:

-nem lehet minden nap pizzát vagy hamburgert enni

-nem tud korlátlanul játékokat letölteni

-nincs saját laptopja ezért a tesójával meg velem kell osztozni, így nem tud (meg nem is engedném) órákig játszani

-nem lehet naponta gumicukrokat enni

-nem veheti meg a 245575856. plüsst

2014. nov. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez az autós dolog nálunk is így van. Apukás hétvégén, a lányom csak és kizárólag akkor hajlandó "jönni", ha kocsival megyek érte, és kocsival viszem haza. És pont 12 éves. Megjegyezném, hogy néhány villamos megállóra laknak.


Vagy Kedves Kérdező TE mire gondoltál a "probléma" szó alatt?

2014. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!