Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok ha olyan...

Nagyon kövér vagyok ha olyan az alakom mint Tara Lynn-nek?

Figyelt kérdés

Középfokú depresszióm van, mellette gyógyszert szedek. Általános 4. óta szekáltak az alakommal minden áldott nap egészen 8.-ig. Most járok 9.-be és már teljesen összkép zavarom lett. Egyik nap még azt mondtam nem olyan rossz az alakom, a másik nap pedig ott őrlöm magamat hogy egyre kövérebb vagyok, holott 13 mínusznál járok... Szeretném a véleményeteket kérni hogy nagy baj-e, vagy kimehetek boldogan az utcára ilyen alakkal?


UI.: Az arcommal szerencsére semmi bajom, remélem ez nem hangzik egósan, de az szerintem és mások szerint is szép. Ápolt vagyok csak óvodában alakult ki nálam inzulin rezisztenzia, pedig nem zabáltam...2 kórházat is megjártam ahol ki is vizsgáltak.


[link]


[link]



2014. nov. 6. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen alak. Bár én az első amit megnézek, az az arc.
2014. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:) Igen számomra is mindig az arc a lényeg. Azt elfelejtettem írni hogy 15/L.

Ha megnézek egy embert az arc és a személyiség, nem ítélek el senkit elsőre, de az a baj ilyen emberek nagyon ritkák akik hasonló képen gondolkoznak :///

2014. nov. 6. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy ilyen fiatal vagy.
2014. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem tetszenek az ilyen alakú lányok. :) És én is az arcot nézem meg először.
2014. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) Ez jól esik :))
2014. nov. 6. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez alakra nekem tökéletes. Persze fiúja válogatja, van akinek a vékonyabb, van akinek a teltebb lányok jönnek be. Hülyeség általánosan kimondani, hogy mindig "a vékonyabb jobb".

Amúgy pedig ahogy mondod, első az arc és ha megismerem akkor a személyiség. Igazából ha ez a kettő bejön akkor onnantól már majdhogynem bármilyen alakod lehet, nem lényeges, elfogadlak olyannak amilyen vagy.

Szóval semmi izgulás, ez így tökéletes. :)


17F

2014. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Istenem, bárcsak lenne ilyen fiú...Akibe szerelmes voltam most kollégista...:/ De a legjobb barátnőm épp oda jár így úgymond elmondta neki hogy mit próbáltam megtenni 6 hónap sírás után...:(( Öngyilkos akartam lenni Ő meg elmondta neki...Most meg aggódik miattam (ami végül is nekem boldogságot okoz) :)) De nagyon bánt hogy tudom sosem lehet velem...A legjobb barátok voltunk talán kicsivel több is mint barát...Megvédett, megvigasztalt, megviccelt...De a ballagás után tudtam soha nem láthatom...Gondolkodom nem-e az alakom miatt nem jön össze semmi...:((
2014. nov. 6. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Abban biztos vagyok, hogy mindenkinek más tetszik, tehát emiatt nem kell aggódj. Viszont ahogy kivettem belőle, Te mégsem vagy magaddal egészen megelégedve, hiszen azt írod, depressziód van, és gyógyszert szedsz. :( Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy próbálkozz az Update termékekkel, vagy esetleg kérj segítséget Rubint Rékától, vagy Norbitól :) Mindketten nagyon segítőkész, aranyos emberek, a depresszió pedig borzasztó. Nem szabadna "elpazarolnod" depivel a szép éveidet. :) Sok sikert!
2014. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az alkatom, kivéve, hogy nekem nincs ekkora csöcsöm. Így elég aránytalan az egész és sokkal jobban zavar. Ha lenne mellem akkor nem érdekelne legalább arányos, de olyan lapos mint a hangulat egy informatikus házi bulin. xD
2014. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hàt nyugi nekem sem ekkora xd
2014. nov. 8. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!