Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni, mit csináljak?

Nincs kedvem élni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem sikerül semmi ez az érzés évek óta bennem van de egyre rosszabb. Elegem van én nem akarok tovább létezni viszont kinyírni sincs kedvem magam,nem akarok beszélgetni senkivel meg semmi. Jártam pszichiáternél,gyógyszert is szedtem de nem nagyon segít hiába volt rendes velem. Mit tegyek,hogy jobb legyen?
2014. nov. 6. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
VAn barátnőd? Ha nincs akkor szerezz. Lehet feldobja az életed.:)
2014. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok elnézést nem írtam és 19 éves. A volt barátom is itthagyott a francba. Amúgy megtévesztő a dolog,amint elmúlik a rózsaszín köd sajnos ugyanúgy visszaesik az ember ebbe :(
2014. nov. 6. 21:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj olyan dolgokat amit szeretsz, bármi is az, mert tuti van olyan... ez lenne az élet értelme is szerintem. Ha nincs kedved élni akkor valamit nem jól csinálsz. Én például nem vagyok egy vidám ember, de nem halnék meg mert imádok éjjel-nappal konzolon játszani meg gitározni, macskáimmal foglalkozni is. Ez az élet nekem, a többi dolgot meg leszarom.
2014. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

A párkapcsolat szarra se jó ebből a szempontból, már bocsánat.

Ha nincs kedved élni, akkor úgy érzed, hogy már semmi sem számít, akár meg is halhatnál? Gratulálok, innentől tiéd a világ. Azt csinálhatsz amit akarsz. Külföld, világjárás, tanulás, más emberek segítése. Mindebbe gátlások nélkül belekezdhetsz akár azonnal, ha amúgy már nem akarsz tovább létezni, hiszen akkor tökmindegy.

2014. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mi az ami nem sikerül?

van valami kudarcérzésed valami miatt amit nem értél el és ezért érzed értelmeltennek. ezen lehet javítani apróbb sikerélményekkel de ha nem fogsz megmozdulni, smemi se változik.

az ilyen kérdezők áltlaában válaszolni is lusták.

2014. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sok minden nem sikerül,nincs elég motivációm semmihez ha meg mégis van akkor 100%osan akarok teljesíteni és kifulladok. Mint például fogyókúra,kapcsolatok,iskola,bármi megtanulása,csak hogy lemenjek a boltba kajáért bármi,új munka stb. Folyton azt érzem,hogy a nagy nehezen megszereztt motiváció után kifulladok elkezdek aggódni,hogy hiába erőlködök nem megy,aztán valóban nem megy és feladom az egészet..
2014. nov. 7. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem foglak sajnalni, meg azt se mondani, hogy "Tudom, milyen, dragam."


El kell dontened, hogy mit akarsz. Ulni egy sarokba es sajnaltatni magad, vagy felallni es kezdeni magaddal valamit. Keress valamiu uj elfoglaltsagot, es ne gyere azzal "Hogy nincsen kedvem". Adj egy eselyt az ismeretlennek. Utazz el valahova. Fedezd fel a termeszet szepseget. Ha felfedezted, mar nem tudnad igy feladni az eleted.


En is voltam depis, en is utaltam az eletet es az embereket akik korulvesznek. De kaptam egy eletet, az az enyem, es azt csinalok vele, amit akarok. Es nem fogom hagynai hogy a csalodasok megakadalyozzanak abban, hogy kihasznaljam: mert csak 1 van belole.

2014. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg eszrevettem, hogy te is maximalista vagy. Mindennek 100%-ban sikerulnie kell.


Mondj le rola. Sose fog osszejonni. Mint maximalista mondom neked. Csak magadnak artasz. Tanuld meg azt nezni, hogy mennyi energiat fektettel bele mindenbe: iskola, kapcsolat stb. Az nem veszett karba, csak az eredmeny lett mas. Ha mindent beleadtal, nincs mit megbannod vagy nincs miert magadat okolnod.


7. voltam

2014. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Az nem veszett karba"


De kárba veszett, mert nincs mellettem avagy nem tudom használni. Akkor mit is érek vele, hogy beleöltem a rengeteg időt és pénzt?

2014. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha az elet egy konyv, akkor az eddig tortentek mind egy fejezetet jelentenek, azzal a cimmel, hogy "Ezt is tuleltem." Egyre erosebb es erosebb leszel. Szerintem ez nem jelent kart.
2014. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!