Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Szerelmi ügy. Mit...

SEGÍTSÉG! Szerelmi ügy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23/F vagyok van egy lányv 17 éves..Teljesen belé bolondultam! 2 hónap után el is mondtam neki de rájöttem, hogy nem vett komolyan.Azt hitte viccelek! Majd rájött, hogy mégsem és szépen visszautasított. Ezután azt mondtam neki nem fogom feladni..Csak mosolygott és kb. azt jelezte semmi esély rá.Rendszeresen találkozunk egy héten kb. 3-4-szer(immáron 4,5 hónapja ismerem). És többször is bepróbálkoztam de hiába. Tudom van korkülönbség de nem hiszem, hogy ez akkora akadály lenne..Legalábbis részemről. Annyira megbolondít! Csak játszik velem és tudom, hogy csak barátilag akar mégsem tudom elengedni.Nem megy..Imádom őt! Mit tehetnék, hogy ez változzon? Hogy ő is kezdjen valamit érezni?

2014. nov. 10. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt ki lehet venni a viselkedéséből, hogy ő hogy érez irántad! De én a helyedben nem erőltetném annyira a dolgot, ha többször is lekoptatott, lehet, van rá oka is. De a remény hal meg utoljára! ;)
2014. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JackDavis válasza:
Ha találkoztok megint, beszélj még neki az érzésediről, tudasd vele, igen is komolyan gondolod és hogy szükséged van rá.Faggasd ki őt is, már amennyire engedi az előző kapcsolatairól, és érzéseiről. Ha tudsz csinálj neki valami személyeset amiben jó vagy pl: írj neki verset. Lehetséges hogy azért utasít vissza mert rossz élményei voltak eddig és azt hiszi csak összehordasz mindent csak hogy lefektethesd. Ha látja rajtad, hogy érdeklődsz, mi van vele és figyelsz arra hogy jól érezze magát veled nem biztos hogy hamar ,de mázlival kis idő után el fogja hinni, hogy hosszú távra terveznél vele és nem csak úgy mondod.Hagyni kell neki időt, hogy elkezdjen bízni benned. :)
2014. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!