Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam a két fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam a két fiú közül? szerelmi háromszögbe kerültem, segítség! 15/L

Figyelt kérdés

na szóval a sztorim ott kezdődik hogy nőnapkor voltam egy helyi "bálban" ahol megismerkedtem valakivel. lenyűgözött a csókja. Másnaptól kezdve sokat beszélgettünk facebookon. Na jó nem túl gyakran. Ezek után még vagy 5x találkoztunk BULIKBAN és ott beszélgettünk meg kevertünk. Sosem hívott ki bulikon kívül és ez aggasztott. miközben bulikról-bulikra jártam, gyakran megesett hogy ő nem volt ott és azóta 5 fiúval is kevertem. Aztán egyik hétvégén megvolt a 6-ik. De ez már más volt. kínosabb. Ugyanis meglátott azzal a bizonyos 6-ikkal, aki nem mellesleg egyik haverja volt. Ekkor tudtam meg, hogy többet akar. Párkapcsolatot. Tudni kell rólam hogy mindössze 2 párkapcsolatom volt, de azok is az általános iskolában. Odarohantam hozzá hogy ezt meg kellene beszélnünk. És amit akkor éreztem amikor dumáltunk... kimondhatatlan. Egy részről sajnálat, aztán volt kín, harag, szeretet, szeretethiány, de főként sajnálat. Azt mondtam neki, hogy nem kell párkapcsolat jelenleg az életembe, hogy nekem ez nem megy még. Pedig rettenetesen kedvelem. de kb fél év eltelt és csak most lépett, mikor meglátott mással.

De ezek ellenére a következő buliban meglett a 7. "áldozat". Iránta szintén olyan hevesek voltak az érzelmeim mint az első fiú iránt. De ő egyszerre lépett. Ő többet képzel köztünk. Szintén párkapcsolatot. És tehetetlennek érzem magam.. nem tudok dönteni. Vele minden olyan más volt..az utóbbival. Kényelmesen éreztem magam. Ő ugyanabba a városba jár iskolába ahova én. Rengetegszer belegondoltam, mennyire jó érzés lesz mikor odajön elém az iskolához, megpörget, megcsókol és kézenfogva elsétálunk mint egy boldog tinédzser pár. De mégis visszajutok az elsőhöz és hozzá. Számtalan okot tudnék felsorolni mit szeretek bennük. De mégsem. Ja és ŐK is haverok. és az utóbbi elmondta nekem, hogy komoly döntés vár rám mert ő nem akarja elveszíteni a barátját. NEM TUDOM MIT TEGYEK!



2014. aug. 22. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldonteni hogymelyikojuk irant erzel tobbet :) 17/L
2014. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt amelyik szveg.
2014. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te a leírtak alapján (nem akarok csúnyát mondani) egy kisebb "k" vagy!!! 15 éves létedre annyi fiúval voltál már, hogy csoda, bírod a fejedben tartani, hányadikak!
2014. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már bocs, de 13 fiúval kevertem ebben az évben. Na és????

2014 van... változtak az idők.

Gyönyörű gyerekkorom volt, gyerekszobám, nem kényeztettek agyon, nem vagyunk milliomosok, szüleim megküzdenek a pénzért és én felnézek rájuk.

Ha megtehetem, miért ne élhetném ki magamat?

Ehhez neked semmi közöd. 15 éves vagyok. ÉÉÉS?

Attól még nem vagyok k***, se r****, ugyanis szűz vagyok és az is maradok amíg tehetem.

Nem kellene elítélni ezért másokat. Nem vagyok nagyképű, de ha egyszer megadatott az a külsőm ami másoknak nem, te nem használnád ki?

1x az életben?!

Mert én élek a lehetőséggel és sok év küzdésem benne volt.

Nem regényt akarok írni ismét, de ha tudnád mi mindenen mentem/megyek keresztül..

összenőtt sötétbarna szemöldököm volt és kb minden 2. nap ki kell szednem. A fülem akkora mint tapsi-hapsié.Amióta felső tagozatba kerültem, onnantól kezdve 1x sem kötöttem össze a társaságban a hajam. kb 180cm vagyok, így még a tömegből is kitűnök. Volt olyan, hogy nyakig-deréknak szekáltak a hosszúú lábaim miatt.

Na és?! Felálltam, összeszedtem magam és megmutatom, hogy ki is tudok lenni ha akarok!

köszönöm nekik

2014. nov. 15. 13:26
 5/7 anonim válasza:
Szia, szerintem az első fiúnak nem is kellettél igazán ha csak akkor lépett ha mással látott. A második fiú biztos hogy többet érez irántad. És Te magad is mondtad hogy "Vele minden olyan más volt..az utóbbival. Kényelmesen éreztem magam." :)
2014. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen .. tényleg jó volt vele lenni. Értelmes volt, okos, vicces, nagyon-nagyon helyes és magas, ami a legfontosabb mer én magam kb 177cm vagyok.

De ez mind túl szép volt.

rá 1 hétre már nem írt. Már nem keresett.

Azóta sem hallottam felőle és nem is akarok.

már több mint 2 hónap eltelt azóta.. a 2. héten, mikor tudtam hogy már nem fog keresni, beszélni is alig lehetett velem annyira szétestem.

2014. nov. 23. 17:34
 7/7 anonim válasza:
15 éves k@rv@ confirmed C:
2017. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!