Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Törökországban miért van az a...

Törökországban miért van az a sok szőke ember?

Figyelt kérdés

Még nem voltam Törökországban.De facebookon,török filmekben látok sok világos szemű,hajú embert.Pedig állítólag a törökök fekete hajúak,kreol bőrűek.

Ha ők törökök akkor milyen néppel keveredhettek?



2014. nov. 12. 11:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre,nem vagyok rasszista.Csak kíváncsiságból kérdezem :)
2014. nov. 12. 11:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Gorogok, olaszok kozott is van. Attol fugg, melyik reszerol valok.
2014. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok külföldı nö el ıtt akıknek török ferjük van es vegyes hazassagbol születnek gyerekek akık ma mar akar 2o 3o evesek ıs lehetnek,Ukrajna,Oroszorszag,Magyarorszag,cseh nök es meg sorolhatnam sorban,de ne menjünk "messzıre" Hürrem sem volt török ugyebar Szulejman asszonya :) Az ö gyermekeık sem voltak sötet hajuak hanem vılagosak voltak..talan ezert ıs van :)
2014. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
A filmekben alapból világos bőrűeket, hajúakat válogatnak be, mert ott ez a szépségideál. Ez nem jelenti azt, hogy a többség is ilyen típusba tartozik.
2014. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Nem csak a filmekbe...

Facebookon vannak török ismerőseim és ők is ilyenek és az Ő ismerőseik is.

2014. nov. 12. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Többszáz évig voltak Magyarországon, magyar fiúkat raboltak (janicsárok), magyar nőket erőszakoltak. Törökország népességének nagy részében magyar vér folyik.
2014. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Török vagyok, szőke és zöldszemű :)

A családban több kékszemű is van.


A "Karadeniz'li" (Fekete tenger környéki, észak-törökországi) törökök világosak (haj, szem, bőr).

2014. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A fekete tengernél elő törökök valóban világosabb bőrűek, szeműek. Az apósom és a családja is kék szemű, világos barna hajú.

Azt vettem észre, hogy Magyarországon a törököket a török gyorséttermekben dolgozókkal azonosítják, akiknek minden előítélet nélkül a 90%-uk kurd és nem török.

Törökország hatalmas és változatos:)

2014. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak figyelni kellett volna az általános iskolában... ott a válasz.
2021. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!