Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok és mozgásko...

19 éves fiú vagyok és mozgáskorlátozott, nem tudom magam elfogadni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most én nem sajnáltatni szeretném magam eszemben sincs, csak nem birok ismerkedni, mert szégyenlem magam.


Kollégista vagyok ez a 3. évem és nem merek ismerkedni.


2014. nov. 12. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy meríts bizalmat és erőt azokból, akik hozzád hasonlóak és példát mutatnak abban, amit te elszeretnél érni.


Nagyon sok mozgáskorlátozott vagy egyéb hasonló problémákkal küszködő személy van, akik elképesztő módon tudnak élni a sorsukkal és példát mutatnak még azoknak is, akik fizikailag előnyösebb helyzetben vannak náluk.


Az elfogadás valóban az a rész, amelyhez szükséges magadban rendezned a dolgokat és erre szükséged van ahhoz, hogy mások felé nyissál, különben mindig lesz valami hiba a rezonanciában.

2014. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel Mosolyka oldalát facebookon, ő egy kerekesszékes lány, akitől nagyon sok erőt és segítséget meríthetsz!
2014. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy vannak nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek, ha ilyesmi jut az eszedbe, hogy szégyelled magad. Teljes életet is élhetsz, ez a Te választásod! Keress hobbikat, amik megerősítenek! Tanulj nyelveket, tűnj ki a tudásoddal.


Nagyon sok sikert kívánok! : )

2014. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!