Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állnak még mindig olyan...

Miért állnak még mindig olyan sokan jogtalanul a mozgáskorlátozott parkolóhelyre?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsi a lebukás esélye és/vagy olcsó a büntetés. Egy Q7-es Audi tulajának semmi a 30.000 Ft.
2014. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem mindenki veszi észre az ésszerütlenül kihelyezett táblákat
2014. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy olcsó a büntetés. A helyszíni bírság 50.000 ft, ha 30 napon belül nem fizeti be valaki, vagy ha vitatja és nem nyer, akkor 100.000. Ezt még európai viszonylatban sem mondanám kevésnek, maghyar viszonylatban meg brutálisan sok. Szerinted mi legyen a büntetés (1. válaszoló)? Kobozzák el a kocsiját? Törjék kerékbe? Én is jártam már így, hogy nem vettem észre a táblát, és brutálisan megbüntettek. Kimentés, magyarázat nincs.


Egyébként az sem igaz, hogy olyan marha sokan állnának kártya nélkül mozgáskorlátozott helyre. Pont az van, hogy ezzel a legkönnyebb lebukni, a közterületesek meg lesből erre utaznak.

2014. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert bunkók az emberek. (Tisztelet a kivételnek, akik tényleg nem veszik észre a táblát.)


Mért van az hogy sokan nem adják meg az elsőbbséget, nem tartják be a sebességhatárokat, és aki nem lő ki padlógázzal egy lámpás kereszteződésnél, azt bunkó módon folyamatos hosszas dudálással ledudálják?

2014. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a Menő Manó autósoknak jár, úgysincs sok mk.-s autós - gondolják. Meg hát úgyis kimagyarázzák magukat ezek a derék emberek a helyzetből.
2014. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Igen, ezeket is kérdezhettem volna. Nap, mint nap bosszúságot okoznak ezek a szabálytalanságok/bunkóságok is.
2014. szept. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!