Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A stílusokból (emó, hippy,...

Julia22 kérdése:

A stílusokból (emó, hippy, rock. ) kéne egy diagrammát, táblázatot csinálnom. Kellenének az adatok hogy hányan vannak. Fontos! Írnátok?

Figyelt kérdés

Ezek kellenének: emó, hippy, rocker, punk, punk, rapper, cybergoth, goth, hip-hop

Előre is köszi!



2014. nov. 12. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod, hogy nem lesz használható az eredményed? Az ilyen felméréseket nem így kell csinálni...
2014. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elég etletikus vagyok. ||: Az átlagos, hétköznapit keverem goth, illetve rockkal.
2014. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy valami közlekedési eszközön készítenél felmérést, akár villamoson, vonaton, vagy buszon hazafelé menet...

Ha csak középiskolás vagy, akkor csapj a hasadra és csináld. Hogy bizonyítja be a tanárod, hogy nem kérdeztél végig egy csomó embert?

Annak szerintem minimális az esélye, hogy ez neked egyetemre kell, mert ha igen, akkor nagyon de nagyon rosszul próbálkozol.

Amúgy rocker vagyok.

2014. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Firedoom ***** válasza:
rock
2014. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vad-Ász ***** válasza:

metalos vagyok egy kis rock beütéssel , némi emóval és góthal fűszerezve

most akkor mit irsz bele a diagrammába?

2014. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Teljesen metál azonbelül:Death,Black,Power,Thrash.
2014. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
I like my coffee black. Just like my metal.
2014. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kayleigh12 válasza:

Az emo az angol szó és nem ó-val írják

Egyp emo stílus mert az vok

2014. nov. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vad-Ász ***** válasza:

jajj bocs félreirtam

csak mivel magyar toldalékot raktam hozzá igy kicsit megkeveredtem , de jólvan tudom,hogy hibásan irtam.Kérem fogadja el megbánásom és ne tegyen feljelentést.

2014. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szép napot! :)

Szerintem nem lesz valami egyszerű dolgod, egyrészt mert ma már sokan vannak, akik fölvesznek egy fekete pólót, meg egy láncot a nadrágjukra, és akkor ők már ,,rokkerek" meg ,,trú gótok", másrészt pedig azért, mert azok, akik valóban azok, gyakran szimpatizálnak más ágazatokkal is. Konkrétan nem valószínű, hogy találsz olyat, aki csak ehhez, vagy csak ahhoz ,,tartozik".

Ha tényleg felmérést akarsz végezni, akkor úgy célszerű adatot gyűjtened, hogy melyiket mondták a legtöbben. Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, érdemesebb az utcán próbálkoznod, hiszen itt, név és arc nélkül mindenki azt ír, amit akar, szemtől szemben pedig mindenbizonnyal nagyobb valóságalapja lesz annak, amit lejegyzel magadnak.

Akkor még nem is beszéltem arról, hogy a legtöbben, akiknek van valamilyen nagy ,,fellángolása", első dolga, hogy az interneten utánanézzen a témának, így jó esély van rá, hogy ide is eljut, és meglehetősen rövid távú eredményt produkál majd.

Mindenesetre sok sikert a feladathoz! :)

2014. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!