Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is vezet naplót az életben...

Más is vezet naplót az életben elkövetett hibáiról?

Figyelt kérdés

Én, ha valami rosszat teszek, vagy hibát követek el, pl. megbántok valaki mást a tetteimmel, szavaimmal, vagy ha baleset ér, teljesen mindegy, a legapróbb említésre méltó hibát is (vagyis olyat nem, hogy leejtettem egy kanalat) leírok egy naplóba, percre pontosan annak bekövetkezését. Igazából azért teszem ezt, hogy hátha egyszer lehetőségem lesz javítani ezeket (őrültségnek hangzik, de pl. ha visszamehetnék az időben, stb - és tudom, hogy ilyen ha lesz is, nem egyhamar lesz), vagy csak visszaolvasni őket és megpróbálni nem elkövetni újra. Más is van így, vagy csak én?


18/L


2014. nov. 14. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég sok manapság az önsajnáló ember, így könnyen lehet, hogy más is csinál hasonlót.
2014. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az mindenképpen pozitív, ha valaki szeretne változtatni rossz szokásokon, de nem az oldja meg a problémát, ha leírod a hibáidat és lesz egy füzeted, amit ha elolvasol, azt látod, hogy de gáz vagy.

Ugyanígy vezethetnél egy füzetet arról is amit jól csinálsz.

Ha valakit megbántottál, azt vele kell személyesen rendezni.

Ha rosszul teszel valamit és erre rájössz, el kell dönteni, hogy nem teszed többet.

2014. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet.

Ennek semmi értelme sincs, kifejteni se tudom, egyszerűen csak magadat bántod ezzel.

2014. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!