Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki nagyon gyűlöl valakit...

Van aki nagyon gyűlöl valakit és szeretne neki beolvasni a sok sérelemért amit ellene elkövetett, de nem mer és nem is tud, mert az a valaki annyira agresszív és hazudozós, hogy az csak egy újabb vitát szülne?

Figyelt kérdés
10 évig voltunk barátnők, sok mindent el akart követni ellenem, mindig rosszat akart nekem, aztán kezdett benőni a fejem lágya, ahogy idősödtem egyre tisztábban láttam és véget vetettem a barátságunknak. Persze ehhez hozzá tett az is egy lapáttal, hogy megfenyegetett, szó szerint, ráadásul kb 30 ember előtt. Agresszív. Aztán volt még, hogy e-maileket is kaptam, azok is elég durvák voltak, tele olyan vádakkal ami számomra sértő és felfoghatatlan,tele volt valótlan dolgokkal, mint pl hogy én sosem voltam vele a bajban, pedig ez rám nem jellemző, mindig ott vagyok ha kellek, nagyon empatikus vagyok, túlzottam is. Aztán olyat is hallottam, hogy azzal a bizonyos K betűs jelzővel is illetett, holott 20 évesen ismertem meg jelenlegi páromat akivel már 2 éve együtt vagyunk és hosszú távra tervezünk. Nagyon gyűlölöm őt ezért, mert minden nap eszembe jutnak ezek a régi dolgok amit még sorolhatnék, de nem tudok vele beszélni, mert vele nem lehet, elkezdene valótlanokat állítani, vádaskodni én meg csak még dühösebb lennék.Úgy érzem erre még az egészségem is rámehet.Mint írtam., túl érzékeny vagyok.

2014. febr. 1. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Azt kéne megvizsgálnod, hogy mi változik azzal, ha beolvasol. Megváltozik a múlt, és meg nem történtek lesznek a sérelmek? vagy Ő jobb ember lesz? vagy megbánja,amit ellened elkövetett? vagy bocsánatot kér, és minden rendbe jön? Ugye, te is látod, hogy nem.

Legjobb túllépni, nem válaszolni a sértésekre, elkerülni a személyes találkozást, nem tudomásul venni az üzeneteket, és elsősorban NEM GYŰLÖLNI, mert a gyűlölet téged mérgez, és tényleg megbetegít. Ha végképp nem tudod a gyűlöletedet félretenni, akkor kérd pszichológus segítségét

2014. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!