Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van fóbiám attól, hogy...

Miért van fóbiám attól, hogy netán pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Nos,pár hónapja találtam rá erre a témára,és eléggé megfogott. De sajnos időközben paranoiám lett attól a tudadtól,hogy lehetséges hogy pszichopata vagyok.Eléggé sok cikket elolvastam erről a témáról,de még mindig nem múlt el a kételyem evvel kapcsolatban(+az is ez melett szól sajnos,hogy magamat elemezgetem...). 14/F vagyok,hogy tudnám leellenőrizni hogy vannak e pszichopata jellemvonásaim? És ha vannak,akkor mennyi? Egyelőre csak az biztos,hogy néha cinikus/szarkaztikus tudok lenni.

2014. nov. 15. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kamaszkorban sok minden megfordul az ember fejében, hiszen ebben a korban kezd kinyílni a szeme a világra, ilyenkor kezd rádöbbenni a világ bonyolultságára, ugyanakkor kevesek az ismeretei magáról a világról. Egyébként meg van olyan, hogy a betegségtől való félelem. Ha jobban elfoglalnád magad szellemileg és fizikailag is, akkor a gondolataid másfelé forognának.
2014. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata nem csinál be a tudattól, hogy ő pszichopata = nem vagy pszichopata.
2014. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Eléggé sok cikket elolvastam erről a témáról,"

Vajon miért van sok ilyen cikk? Azért, mert egyre több a pszichológus, meg a pszichiáter. Bele kell dumálniuk a fiatalság fejébe, hogy ők bizony betegek, és ha nem mennek "szakemberhez" (akik egyébként bevallottan semmit sem tudnak az emberi elméről) akkor húúúú, micsoda keserves sors vár rájuk.

2014. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,valamilyen elfoglaltságot mindenképpen kéne találnom amire teljesen koncetrálhatok. Mostanában leginkább(meg régebben is) PC-s játékokkal mulattam az időt. Régebben a MOHAA volt a favorit nálam,az volt a legelső játék amit megismertem,ma a leginkább World Of Tanks-al játszok(igen,"piros" vagyok az XVM szerint). Horror műfajt is kedvelem,csak sajnos nem nagyon tudtam kíbirni pár percnél tovább(azaz kiléptem). Ezenkivül napi 30percet-1 órát szoktam átlagban dolgozni kinnt a földön,ugyanis egy tanyán lakok(őszel-télen egyértelműen kevesebbet). Csak ugyebár miközben csinálok valamit,akkor valamilyen oknál fogva mindig másra IS gondolok közben.
2014. nov. 16. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:
(Elnézést kérek a furcsa fogalmazási módomért)
2014. nov. 16. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastál eleget a pszichopata személyiségről ezek szerint -> egy pszichopata soha nem fél attól, hogy ő pszichopata.
2014. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!