Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálok élni nem nekem találták...

Utálok élni nem nekem találták ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki sokkal sikeresebb,mint én. Egy szerencsétlenség vagyok nincs miért felnézni rám hiába erőlködök, ugyanolyan rossz vagyok az élet minden területén. Mit tegyek? :(
2014. nov. 17. 14:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem kéne magad ennyire alázni. Elég rossz érzés tapasztalatból tudom. Biztos vagyok benn legbelül te is érzed van benned jó. És biztos van valami amiben a legjobb vagy. Csak ki kell nyitnod a szemed és meglátnod, hogy mi az.
2014. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem látok magamban jót mindenkire irigy vagyok ..
2014. nov. 17. 14:32
 3/4 anonim válasza:
Hidd el van benned jó dolog és olyan dolog ami a legjobb. Csak egy kicsit le kell higgadnod. Nincs olyan,hogy nem vagy jó semmiben. Lehet,hogy amint észreveszed magad és megváltoztatod a nézőpontodat akk mások fognak irigykedni rád. (első voltam)
2014. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menj fel a 8. emeletre és ugorj egyet ;)
2014. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!