Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magányos 30-as szinglik...

A magányos 30-as szinglik találták ki azt, hogy egyedül is boldognak kell lenni? Egyedül az hogy lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Ezt maximum egy kapcsolat függő nem értheti, vagy aki évek óta benne van.
2014. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
mert ha egyedül is boldogtalan vagy, akkor párral is az leszel. mert ha pl meghal, nincs gyereked, akkor mi lesz?!
2014. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Én is egyedül vagyok évek óta és boldog vagyok. Nem mindenki igényli a társat, gyerekeket. Nekem csak egy kutya kell. Az legalább hűséges és feltétel nélkül szeret.
2014. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
67%
Lehet egyedül is boldognak lenni. Legtöbb ember igényli, hogy párja legyen, de nem mindenki, és aki szeretne párt, de nem talál, az sem süppedhet boldogtalanságba, hanem megtanul egyedül boldog lenni. Csak a kapcsolatfüggők nem tudják elképzelni egyedül az életet (én mondjuk ilyen vagyok, de tudom magamról).
2014. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem. A párod nem szórakoztató központ. Ha egyedül nem tudsz boldog lenni, kapcsolatban sem leszel az. Innen indulunk, ez az alap.


Tartósan egyedül maradni nyilván nem jó, viszont attól, hogy egyedül vagy, nem kell boldogtalannak lenned. És sokkal jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Másik tény, hogy a magányhoz hozzá lehet szokni, azt pedig borzasztóan kényelemes, hogy azt csinálsz, amit akarsz, akkor, amikor akarod, nem kell alkalmazkodni senkihez. Szerintem ez a szingliség nagy csapdája, egy idő utána az ember nem is akar változtatni.

De ez nem keverendő össze a boldogsággal.

2014. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

A boldog ember egyedül és párban is boldog.

A boldogtalan egyedül és párban is boldogtalan.

Másrészt az, hogy valakinek nincs párja nem jelenti azt, hogy egyedül is van.

2014. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sokat voltam egyedül korábban. Meglehet azt is szokni. Programok barátnőkkel, utazás ide-oda, lekötni a szabadidőt. Szerintem abba is beleszokik az ember, bár alapjába véve szeretni mindenki ha van mellette valaki. Amúgy meg sok embernek jót tenne, ha inkább egyedül lenne, mintsem leamortizálják egymást. Így visszagondolva azt mondom, hogy boldog voltam akkor is.
2014. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindenki kapcsolatfüggő, nekem pl azt nehéz megérteni,hogy eggyesek hogy képesek kézzel-lábbal kapaszkodni egy rossz kapcsolatba csak azért,hogy ne maradjanak egyedül. Szerintem kapcsolatban is csak akkor lehetsz boldog ha egyedül is az vagy.
2014. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én évek óta egyedül vagyok. Mindenhonnan azt hallani, hogy egyedül is meg kell tanulni boldognak lenni. De hogyan? Amikor az ember társas lény. Igényli a szeretetet, a másik ember közelségét, az ölelést és ha éveken keresztül ez nincs jelen az életében, akkor hogyan legyen boldog?
2014. ápr. 24. 10:08
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
A szingli életmód kötetlensége egy ideig nagyon kellemes tud lenni (partnerek gyakori cseréje, akikkel nem élnek együtt, csak találkozgatnak, szabadság érzet), de azért úgy a 30-as évek elején a nők, közepén a férfiak is ráébrednek, hogy ketyeg a biológiai órájuk, és ez az életmód tovább nem folytatható.
2014. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!