Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem hogy ha...

Az lenne a kerdesem hogy ha iskola idoben pl westendbe vagYok mondjuk fel9-kor akkor valaki nem szolhat nekem hogy mer nem vagyok suliba? Vagy a biztonsagi orok!?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólhatni szólhatnak természetesen, de semmi közük hozzá. Egyébként, ha megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 :) de nem logasbol menek :) hanem mer holnap indulnank kanadaba es reggel bekell ugranom anyunak ruhat nezni gyorsan :) egyedul :/
2014. nov. 17. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem szólhat.
2014. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. Nyugodtan menj, nem a gyámod, semmi köze sincs hozzád, tehát nem kell foglalkozni senkivel sem. :)
2014. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem szólhat, semmi közük hozzá.
2014. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Rendőrök igazoltathatnak, és ők akár az iskolának is szólhatnak. Több ilyen cikk, tudósítás is volt. Persze, ha igazolod, hogy nem kell iskolában lenned, akkor nincs probléma.

Mindenesetre tölthetnél több időt iskolában és tanulással, mert valami katasztrófa az írásod.

2014. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez engem is aggasztott egyszer... 2 éve kesobb 1 nappal tovabb tartott nekunk a szünet :D Es bementem a Plázába, es mindig fostam es kerultem a security-két xD
2019. ápr. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!