Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem van szakmunkás bizonyitv...

Bladwolf kérdése:

Nekem van szakmunkás bizonyitványom és biztonsági őr szeretnék lenni akinek ilyen bizonyitánya van az is minimálbér szerint kap fizetést vagy valamivel többet kap mit egy átlagos iskola végzetséggel rendelkező?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet meghatázoni...aki 8általánossal műanyag gyárban 12-16órázik..mert hajtják mint egy utolsó rabszolgát,az is megkapja túlórával,egy egész jó fizetést.a kérdés csupán,hogy mi ÁRÁN...egy személyi és vagyonőr olyan 80-110között szokott keresni..attol függ hol ,és kinél dolgozol,és milyen tapasztalattal.pályakezdőként lehet csak minimálbért kapsz 60ezret nettóban.De ezt majd te fogod érezni úgyis.
2014. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmivel sem kap többet a szakmunkás végzettséggel rendelkező mint a 8 ált. végzett!

(ez csak abban az esetben lenne igaz, ha az (első) szakmádban helyezkednél el, szakmunkásként. Ebben az esetben a 8 ált. végzett, max. betanított, esetleg segédmunkásként helyezkedne el természetesen alacsonyabb besorolású bérért.)

Ha mindketten Személy és Vagyonőri bizonyítvánnyal rendelkeztek, majd kiváltottátok a vagyonőri igazolványt, elképzelhető, hogy a 8 ált. végzett olyan helyen tud elhelyezkedni, ahol több fizetést kap mint Te, aki már a második szakmáddal rendelkezel.

2014. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közfoglalkoztatottként többet keresel szakmunkás bizivel, mint 8 általánossal. Cégnél még nem dolgoztam, ott nem tudom hogy megy.


32/F/közgolalkoztatott biztonsági őr

2014. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!