Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szüleim miatt vagyok beteg?

Szüleim miatt vagyok beteg?

Figyelt kérdés

6 éves koromig rossz körülmények között éltem,folyton elváltak a szüleim,veszekedtek a szemem láttára.


Apámat imádtam,én inkább "apás" vagyok.

És,hogy folyton elváltak,apám nem volt mellettem nagyon megviselt.

Féltem nagyon,nem éreztem magamat biztonságban,csak apa mellet.

Minden este imátkoztam,hogy jöjjön haza...már akkor beteg voltam.

Mindig máshol laktunk...szoval óvoda is mindig másik volt.

El sem ballagtam az óvodábol.


De mindez annak köszönhető,hogy gyerekkét már összehoztak engem-.-

18 évesek voltak mikor megszülettem.


Kb 8 éves koromtól már rendebe jöttek a dolgok!

Én most 16f vagyok.

Depresszios,nem merek emberek közé menni,nincs önbizalmam ,csunyának látom magam,már kisgyerek korom óta..egy senki vagyok.

És ez csak egyre rosszabb,már ott tartok,hogy ha emberek közé megyek,képes vagyok annyira zavarba jönni,hogy elkezdek remegni.


Egy beteg ember lett belőlem.



2014. nov. 21. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Írok privátot
2014. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál teljesen egyértelmű hogy a gyerekkori rossz élményeid miatt vagy ilyen. Sokaknál akiknél nem történtek ilyen rossz dolgok de ugyanúgy depressziósak nekik az esetek 98% ába gyerekkori rossz élmény miatt ilyen az életük csak nekik idő mire belátják, vagy megtudják. Velem is ez volt, szerencsére én nem pszichológusi segítséggel jöttem rendbe hanem megismertem egy nagyon kedves, aranyos lányt akivel elején csak barátok voltunk és mindenbe segített, ő adott nekem önbizalmat ő segített külsőleg megváltozni, és nekem is a gyerekkorom miatt volt ilyen pocsék életem tízen évesen. De nálam nem a szüleim miatt volt ilyen, hanem egyrészt az idősebbik nővérem miatt, másrészt olyan dolgok értek engem iskolákba sajnos gimiben is amik miatt befordultam mert sokan piszkáltak, megaláztak, bár fizikailag soha bántott senki de lelkileg roncs voltam, de magam is hibás vagyok mert senkinek nem szóltam róla, és elnyomtam magamba, tettettem azt hogy minden oké ezért nem vették rajtam észre, meg sokszor félrevonultam, meg nekem volt egy másik baráti köröm akikkel eljártam hülyéskedni ott jól éreztem magam ami igaz is de ezzel tudtam igazán elnyomni a bajomat. Csak később amikor dolgozni kezdtem és új emberekhez kerültem akkor szembesültem a problémáimmal amikor nem tudtam úgy barátkozni. A lány barátom által akivel már szerelmes pár vagyunk, ő által jöttem rendbe lélekbe és 22 évesen nagyon sok mindent kellett bepótolnom amit meg is tettem és azóta vagyok kiegyensúlyozott.
2014. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szüleid miatt van. Velem is teljesen ugyanez történt. Persze nekem mindig bebeszélték, hogy nagyon is jó gyerekkorom van, aztán most kb. egy féléve jött elő minden, és nagyon kiborultam. Én is sokszor vagyok depressziós, sokszor még az öngyilkosság is megfordult a fejemben, mert nem bírtam elviselni a helyzetem, teljesen egyedül maradtam... :) Persze még itt vagyok, és maradok is, mert időközben rájöttem, hogy erős vagyok. A lelki betegségek egyébként hatással vannak a fizikai testedre is. Pl. az én egészségemre nagyon kihatottak ezek a dolgok... Na, meg antiszociális is vagyok, és hiába mondja mindenki, hogy szép vagyok, ha belenézek a tükörbe, egy szörnyet látok :)
2014. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írni sem tudsz úgy látszik. Velem sem törődtek a szüleim, ugyanilyen kis félős sz.r voltam, de megváltoztam és most teljesen rendben vagyok.. erről ennyit.. mindenki segítsen saját magán, rajtam sem segített senki
2014. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!