Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy otthon maradjak ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy sokat tüsszögtem meg köhögtem.Aztán a torkom is bedagadt.Másnap már nem tudtam levegőt venni mert olyan szintem tele van az arcüregem hogy 10 percig sem birom ki hogy ne fújjam ki az orrom.Tegnap még lázam is volt ma már csak emyhe hőemelkedés.A köhögés mára meg már úgy felerősödött hogy úgy köhögök mint valami tüdőbeteg.Ételt, italt se nagyon kívánok.Ráadásul tegnap óta rossz a közérzetem fáj a fekem és eléggé szédülök.El szeretnék menni orvoshoz mert úgyis most csak 3 nap lesz a hétből és nem hiszem hogy sok mindent fogunk csinálni így szünet előtt de a sszülem szerint nincs nagy bajom csak megfáztam.Mit csináljak? Nem fogok tudni figyelni így órán és lehet hogy még jobban rá fogok fázni..

14/l



2014. ápr. 13. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
csináld azt amit én szoktam leosztom őket és elhúzok orvoshoz
2014. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt tudom neked tanácsolni hogy menj el orvoshoz. arcüreg gyulladásod van. Az nem játék. Menj fel a fül-orr gégészetre és ott kapsz rá gyógyszert. Ha meg nem hadják hogy elmenj orvoshoz akkor gőzölj otthon mindennap egy 20-25 percet lefekvés elött. Vegyél Coldrex tablettát az jó mindenre.
2014. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül elmentünk a kérdés kiírása utáni héten és kiderült hogy arc és homloküreg gyulladásom van meg a mandulámmal is volt valami de már meggyógyultam:)
2014. máj. 8. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!