Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek melyik alak...

Férfiak! Nektek melyik alak jön be jobban, az elég vékony, akinek alig van feleslege vagy az enyhén telt, akinek már jócskán vannak párnácskái?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A normális, aki nem is túl vékony, tehát nem kis 13 éves gyerek teste van, de nem is nagydarab, hájas. Nem baj, ha nem nagyon vékony, de nem mindegy, hogy arányos-e vagy sem, vagy feszes-e vagy szétfolyós hájas.
2014. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsó kivételével mindegyik.

18f

2014. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi férfiak (15/F),pont úgy vagyunk a csajokkal,mint a csajok a pasikkal,van akinek ezek tetszenek,jobban,és van akiknek azok tetszenek jobban,
2014. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

15/f megmondta a tutit. Nekem speciel általában a vékony lányok jönnek be, de volt már olyan is, aki után megfordultam az utcán, pedig alapvetően ,,nem az esetem". Sok múlik a kisugárzáson is.


19/f

2014. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vékony. De minden férfi más. 23/f
2014. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!