Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A vékonyakat mióta szokás...

A vékonyakat mióta szokás cikizni? Én még nem láttam soha, hogy egy vékonyat csesztetnének az alakja miatt! De a kövéreket annál jobban!

Figyelt kérdés

Beszélgettem egyik haverommal, és elég vékony(de azért nem látszik ki a bordája, csak vékony). Főleg fiú létére. És szóba került, hogy kinek mi a rossz az életébe, vagy mi esett rosszul.

És azt mondta őt a vékonysága miatt szekálták!


Most ezt hogy? Én még életemben nem láttam, hogy valakit azért piszkáljanak mert vékony!


Ellenben a suliban emlékszem mindig a kövéreknek: "miért nem fogysz le? Folyton csokit zabál biztos! Fussál dagi, rád fér! Túlsúlyos vagy!"

De vékonyokat mióta lehet csesztetni? És mivel? "Hé, nézzétek az éhenkórászt! Afrikai éhező! Nézd már, kilátszik a csuklója! xDDD"


Vagy mi?

Szerintem ilyen nem létezik!



2013. dec. 31. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem létezik...ez egyik lány osztálytársamat is ezzel szekáltál állandóan...
2013. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
án mindig csesztettem a kákabelű ismerőseimet,hidd el azok a nemnormális kinézetűek...
2013. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A vékonyakat is cikizik, hogy semmi fognivaló nincs rajtuk, anorexiások, túl vékonyak. Az embereknek soha semmi nem jó :D

Az is baj, hogy a túlsúlyosokat cikizik. Senkit se kéne, a szépség nem csak egy konkrét méretben jön. Én picit dagi vagyok, de nem tűrném el, ha beszólnának. Ha fogyózni kezdek, az szeretném, hogy magamért legyen, ne azért, hogy a társadalomnak megfeleljek.

2013. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is elég cikizés, ha a csajok egyszerűen észre sem veszik.
2013. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul gondolod, mert van. Én olyan alkatú vagyok, hogy alig tudok hízni, viszont azt a nehezen felszedett 1-2 kg-t nagyon könnyen leadom, ha nem figyelek oda (pl. beteg vagyok, stresszes és nem kívánom az ételt). Engem gyerekkorom óta folyamatosan ezzel szekálnak, beszólogatnak, mintha tehetnék róla és nem próbálnék változtatni. Középsulis koromban még nagyon zavart, ma már dolgozom, még mindig beszólogatnak, de már próbálom könnyebben venni a dolgokat, annyira már nem bánt, mint régen. És én még nem vagyok az az anorexiás sovány, csak vékony.
2014. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak azért mert mást már nem bírnak kitalálni egy tök normális testalkatú,kinézetű embert is tudnak szekálni az ilyenek nálunk van egy lány akit azért szekálnak mert fekete a haja...
2014. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig találnak valamit a büdös kölykök. Engem azért cikiztek, mert éltanuló voltam.
2014. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!