Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dühösek lennétek ilyen esetben...

Dühösek lennétek ilyen esetben? (netes ismerkedés)

Figyelt kérdés

Több hónapja beszélek egy férfival a neten, de ő többet szeretne, holott én mindig mondom neki, hogy nem találkozom senkivel ilyen helyekről és senkit nem keresek.

Sokat beszélünk, jól elvagyunk, de pár dologban az elejétől fogva nem mondok neki igazat. Például más városban lakom és más a keresztnevem, nem az, amit írtam neki. Elővigyázatos vagyok, soha nem írom azt a várost és azt a nevet, ami az igazi, mert kisváros és ritka keresztnév, akárki megtalálhatna, ezért mindenkinek mást mondok.

Ha úgy döntenék, hogy mégis találkozni szeretnék vele, dühös lenne, ha elmondanám, hogy hazudtam neki?

Kizáró ok lenne?


2014. nov. 23. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Dühösnek lenni annyi, mint magunkat büntetni más hibája miatt.


Csalódott, elkeseredett lennék.

2014. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pasi okos, már rég kiderített mindent rólad IP alapján.
2014. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Max, ha rendőr.

Nézz utána, mielőtt hülyeséget írsz!

2014. nov. 23. 18:32
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg hazudni. Feljöttél a net-re és aki akar, pár nap/pár óra, és mindet tud.
2014. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem egészen így megy :)
2014. nov. 23. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
3 Utána néztem, és azért irom. Nem csak rendőr. Úgy hogy kicsit kapj a fejedhez, és kezdj el gondolkodni is, ha már ily "okos"-nak tartod magad. Igen nagyot néznél ha tudnád a valóságot.
2014. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A programozó és a rendőr tudhatja, vagy egy számítógépes zseni.

IP nem lehet leszedni csak úgy innen-onnan, hidd el, tudom, max a moderátor tudja vagy, aki a webhelyhez tartozik.

2014. nov. 23. 18:35
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Mérföldekkel le vagy maradva a valóságtól.
2014. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem hinném :)

Tény, hogy vannak olyanok, akik hozzáférnek ilyen dolgokhoz, ha nagyon akarnak, de nem úgy kell beállítani, mintha ez olyan általános lenne. A munkámból adódóan tudok ilyen dolgokról.

És nem ez a lényeg, ezen most felesleges összevesznünk, a kérdésre szeretnék választ kapni.

2014. nov. 23. 18:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Jó, akkor válaszolok a kérdésedre:


1./Szerintem már réges rég tudja ki vagy és mindent amit még ki akart deriteni, azt megtette.

2./ Hát nem egy jó pont szerintem egy értelmes ember előtt, ha valaki folyékonyan hazudik(akár önös biztonsági érdekből) egy kapcsolat indulásakor.

Nálam hatalmas minusszal indulnál, és 20% esélyed lenne, hogy egyáltalán elgondolkodjak azon, hogy kapcsolat egy olyan emberrel aki össze-vissza hazudozik.

2014. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!